Banner
Prawdziwa kobieta
This is my site Written by dsmaster.pl on 22 sierpnia, 2018 – 18:15

Mężczyźni obecnie nie mają problemu z tym, że kobieta robi karierę, jest silna, niezależna, może zarabia więcej od nich i jest bardziej agresywna w świecie zewnętrznym, zdobywa sukcesy ( przynajmniej nie ci faceci, którzy sami się realizują w świecie ). Faceci narzekają, że kobiety dziś stały się mniej czułe i ciepłe, a czułość, ciepło to jest to co ich najbardziej pociąga. Gdy kobieta staje się bardziej męska heteroseksualny facet zaczyna się czuć trochę nieswojo, bo kobieta zachowuje się nierzadko dziś tak jakby miała większe jaja od faceta.

Kobieta jest świątynią

Mężczyzna zbliżający się do kobiety odczuwa to jak zbliżanie się do pewnej świętości. Ta świętość wynika z faktu, że to kobieta rodzi dzieci i stanowi przyszłość rodziny. Facet w swej naturze jest od tego odłączony i musi związać się z kobietą żeby mógł doświadczyć tego, co kobieta dostała od natury. Nasza kultura wyrządza ogromną krzywdę kobiecie przekonując ją, że kariera jest ważniejsza od jej natury. To sprawia, że wiele kobiet odłącza się od tej natury i płaci za to odłączenie cenę szczęścia osobistego. Młode kobiety są zagubione i nieszczęśliwe, gdyż kultura nakłada na nie przymus odłączenia się od swojej natury i poświęcenia się dla kariery zawodowej. Kobiety odnoszą wielkie sukcesy zawodowe, nawet większe od facetów wynika to z ich sumienności i zaangażowania. Problemem w pracy jest to, że są zbyt ugodowe i chcą zadowolić w pracy ludzi, swoich przełożonych i chcą zrobić wszystko to, o co się je poprosi. I tak robią problem w tym, że to poświęcenie sprawia, że nie mają już czasu dla siebie, na swoje życie intymne, na swojego faceta. To właśnie na to narzekają dziś faceci, że kobiety żyją tylko pracą, która wysysa z nich całą energię, tak że dla nich nie mają już ciepła, czułości i czasu. Posłuszeństwo w pracy sprawia, że kobiety robią większą karierę od faceta, jednak kosztem swojego szczęścia osobistego. Kobiety wpadają w swego rodzaju pułapkę, bo to ugodowość w szkole sprawiała, że miały przewagę nad buntującymi się chłopcami dostając najwyższe oceny, doskonale się ucząc, jednak w pracy obraca się to przeciw nim ponieważ biorą na swoje barki więcej niż są w stanie unieść. Świetnie im idzie, robią karierę, jednocześnie praca staje się całym światem i pochłania cały ich czas. Pracują. Cały czas pracują. Do upadłego. I nie mogą popełnić żadnego błędu, muszą być cały czas w pełni skoncentrowane. Niektóre kobiety w końcu dochodzą do wniosku, że nie chcą tak żyć, bo to zabija ich kobiecość, to psuje jej relacje z facetem, to odbija się na ich zdrowiu.

Więc jak dbać o tą kobiecość, by jej nie utracić?

W naszej kulturze płeć żeńska stała się dominująca. Wiele statystyk pokazuje, że kobiety robią większą karierę od mężczyzn. Kobiety stają się coraz bardziej męskie, a mężczyźni bardziej kobiecy. Dowodem na to jest wzrost osób otwarcie homoseksualnych. Kobiety są również aktywne jeżeli chodzi o proponowanie relacji seksualnej. Oczywiście mają swoje sposoby sygnalizowania pożądania czy ochoty na relację seksualną: może być to na przykład spojrzenie, gest, dotyk czy słowo. Gdy kobieta i mężczyzna przyciągają się ten ogień rodzi się w nich obojgu i ciężko dojść kto zainicjował relację. Kobieta o silnej osobowości jest równie agresywna w świecie zewnętrznym co mężczyzna. Jednak w relacji seksualnej jej pożądanie zależy od tego jak silnie pożąda ją mężczyzna, jak bardzo ją pragnie. Jej reakcja jest zależna od podniecenia mężczyzny. Prawdziwa kobieta pragnie faceta, którego potencja męska jest silna. Prawdziwa kobieta potrafi zniszczyć faceta lub odejść od niego jeżeli zawodzi go męska potencja.

Prawdziwa kobieta pragnie romantyzmu, ale nie takiego romantyzmu z bajek Disneya ( w artykule Prawdziwy mężczyzny opisany jest ten romantyzm więc tutaj nie będę się powtarzał ). Pragnie romantyzmu w formie ekscytującego mężczyzny, którego będzie kochała, pożądała i pragnęła. To facet wnosi romantyzm do relacji, kobiety nie są wcale romantyczne, one tylko potrzebują romantyzmu, kobiety w gruncie rzeczy są bardziej praktyczne od facetów. Wartościami kobiecymi są dom, dzieci i rodzina, aby te kwestie ogarnąć kobieta musi być praktyczna. Romantyzm jest skumulowany w jej facecie, który się pojawia, by wnosić go do jej życia. Kupno domu, remont, kupno mebli, założenie rodziny to są wartości kobiece, dom i rodzina to przedłużenie kobiety. Romantyzm, ekscytację w życie kobiety wnosi mężczyzna, dlatego kobieta obawia się, i sprawdza czy mężczyzna cały czas jest zainteresowany nią i czasami nie wycofuje zainteresowania na rzecz innej kobiety.

Kobieta wnosi do związku urodę, jednak nie pragnie by ją wielbić za tą urodę i stawiać ją na piedestał, chce być doceniana i pożądana. Kobieta lepiej utożsamia się z ciałem niż mężczyzna i ma silniejsze poczucie „ja”. Kobieta poświęca więcej uwagi swojemu ciału niż to robi mężczyzna. Kobieta poprzez dzieci jest pomostem pomiędzy mężczyzną a przyszłością. Kobieta jest domem, co nie oznacza że rola kobiety jako opiekunki domu ma być dominująca. Ona nie opiekuje się domem ona jest domem. To osobowość kobiety tworzy dom. Do niej powraca mężczyzna i z niej wyrastają dzieci. Prawdziwa kobieta czuje, że to ona jest domem. Tworzy dom dzięki swojej obecności i ciepłu, dzięki akceptacji siebie jako kobiety i to w niej mężczyzna najbardziej ceni. Kobieta nie może dopuścić by stracić kontakt z tymi wartościami kobiecymi. Będąc zazdrosną o mężczyzn, próbując przejąć ich rolę może jedynie utracić swoje prawdziwe „ja”, czyli kobiecą naturę. Kobieta, która jest otaczana szacunkiem jako dusza domu, będzie obiektem pożądania i namiętności mężczyzny.

Posted in  

Comments are closed.