Banner
Mężczyzna i kobieta wobec wojny cz. 35
This is my site Written by dsmaster.pl on 17 lipca, 2023 – 16:46

Ależ to był długi cykl artykułów. Ostatnia część zamykająca i podsumowująca. Weszliśmy mocno w temat korzystając z wiedzy psychoanalitycznej pokazując źródła sadyzmu i masochizmu, a następnie pokazywane było jak państwa autorytarne i totalitarne zaprzęgają psychopatologię do własnych celów. Było również o kulturze narcystycznej i histrionicznej, które promuje wykorzystywanie ciała jako narzędzia do osiągania celów.

Pisałem o tym w jaki sposób autorytarne i totalitarne państwa wykorzystują inżynierię społeczną, by pozyskać kobiety dla swej ideologii, a następnie przez nie tworzyć z mężczyzn żołnierzy systemu i wykonawców rozkazów. To jest mega istotne dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, gdyż tak odbywa się niszczenie natury kobiecej i natury męskiej.

W tym cyklu starałem się pokazać, że jest różnica między byciem naturalnym wojownikiem, który ma kontakt z własną naturą, dobrze czuje się w roli obrońcy ogniska domowego, a sadystycznym wykonawcą rozkazów, odciętym od własnej natury, będącym żołnierzem systemu i wyznawcą danej ideologii.

To, co najważniejsze! – Ten cykl artykułów pokazuje prawdę. Domyślam się, że ona nie zawsze jest przyjemna. Trudność z przyjęciem jej mogą mieć zwłaszcza ci, którzy stali się wykonawcami rozkazów, zawierzyli ideologii, albo są przekonani, że państwo zawsze chce dobrze i opiekuje się nimi jak rodzona matka.

Ten blog jest pisany przeze mnie hobbystyczne można powiedzieć pisze go, by zrzucić sobie z wątroby to, co mi tam zalega. Na ten moment ten blog nie jest nastawiony na zarabianie pieniędzy, więc w ogóle mnie nie interesuje czy ktokolwiek czyta tego bloga, i czy mu się treści podobają. Tak jak mówiłem ten blog jest dla mnie. Zarabiam na co dzień na szkoleniach i mam taki komfort, że nie muszę tutaj pisać nic pod publikę. Być może przyjedzie taki moment, że moja sprawność fizyczna się pogorszy i ciężko będzie jeździć po Polsce i szkolić. Wtedy zajmę się edukacją online i może i ten blog będzie marketingowany. Na razie forma jest dobra i dobrze się bawię, więc jeszcze chwila z tym onlajnem. Nawet jeżeli bym ten blog marketingował, by na nim zarabiać to i tak chciałbym zarabiać na prawdzie. Mam nadzieję, że w przyszłości da się to zrobić.

Na razie piszę, co chcę i nie muszę się martwić tym, aby blog się monetyzował.

W tym miejscu chcę podjąć bardzo ważną kwestię. Nasz świat jest narcystyczny i powierzchowny. Dla większości marketing jest wszystkim. Nie prawda, nie wiedza, a marketing i obraz się liczy. Blogi, serwisy, socjale podają wiec informację, które są pożądane pod kątem marketingu.

Konkretnie co to oznacza?

Jeżeli dziś bardzo wiele kobiet wyznaje feminizm, zarówno kobiety jak i mężczyźni będą tworzyli treści zgodne z ideologią feminizmu. Będą przekonywać, że kobieta zyska spełnienie w energii męskiej, że może być singielką i nie przejmować się starzeniem, gdyż zawsze może znaleźć szczęście z dużo młodszym partnerem, że ognisko domowe bez dzieci i faceta też będzie świetne itepe, itede. Kobietom to się bardzo podoba zwłaszcza tym utożsamiającym się z lewicą. Portale, serwisy, blogi są chętnie czytane, gdyż mile łechcą ego kobiet. Problem w tym, że tam jest dużo marketingu i ideologii a mało prawdziwej wartościowej wiedzy. Kobieta wierząc w takie marketingowe treści rozbije się w końcu o twardą ścianę rzeczywistości. Ta ściana to będzie kariera zawodowa okupiona brakiem spełnienia miłosno – seksualnego w związku z mężczyzną, co w konsekwencji będzie powodowało poczucie nieszczęścia. Ta ściana to będzie związek z młodszym facetem, który stanie się dzieckiem na utrzymaniu matki lub problem w znalezieniu młodszego, gdyż faceci wolą młodsze kobiety, a nie starsze. Ta ściana to będzie codzienne wracanie z pracy do pustego domu, który nawet jak będzie miał super wypasiony wystrój będzie bez życia, bez radości, bez miłości. Podałem tylko trzy konsekwencje słuchania twórców nastawionych na sprzedaż, marketingowo tworzących na fali obowiązującej ideologii. Oczywiście konsekwencji może być o wiele więcej.

Było o kobietach to może teraz o mężczyznach.

Dla mężczyzn obecnie rozkręcona jest promocja służby jako drogi do spełnienia. Droga białego rycerza jest drogą wskazywaną jako idealną. Feminizm związany jest z lewicą i socjalizmem. Droga służby bardziej związana jest z prawicą i konserwartyzmem. Tutaj pewna ciekawostka. Mimo, iż służba, wykonywanie rozkazów i rola białego rycerza jest bardziej promowana przez prawą stronę, to feministki z lewej strony w ogóle nie walczą z promowaniem takich ról.

Moglibyśmy zapytać dlaczego tak jest?

Kobiety rozumieją, że to im się opłaca i jest zgodne z ideą tworzenia matriarchatu, więc prawa strona gra dla nich. Konserwa przekonuje, że jak mężczyzna poświęci się będzie służył kobiecie i państwu to zyska spełnienie w roli mężczyzny. Konserwa przekonuje, że jeżeli mężczyzna będzie idealnym białym rycerzem, wykaże się na służbie państwu i przyniesie owoce swojej pracy kobiecie, ta pokocha go dozgonną miłością, nigdy nie zostawi i będą żyli długo, szczęśliwie, aż do śmierci. Konserwa przekonuje, że jak mężczyzna będzie takim rycerskim obrońcą kobiety, to ona w zamian stworzy dla niego dom pełen miłości. Itepe, itede.

Mężczyzna wierząc w takie marketingowe treści w końcu rozbije się o twardą ścianę rzeczywistości. Ta ściana to rozczarowanie kobiety nim jako mężczyzną i rozczarowanie mężczyzny sobą. Okaże się, że służba nie przyniosła tego oczekiwanego spełnienia. Ta ściana to wygaśniecie miłości kobiety, odejście od niego lub nawet zdrada. W konsekwencji pojawią się przeprawy i rozprawy w sądzie rodzinnym, brak kontaktu z dziećmi i spełnianie się roli ojca poprzez płacenie alimentów. Ta ściana to zimny dom, brak miłości, ognia, pociągu seksualnego, kastrowanie psychiczne, wyrażanie niezadowolenie z mężczyzny przez kobietę. Podałem tylko trzy konsekwencje słuchania twórców nastawionych na sprzedaż, marketingowo tworzących na fali obowiązującej ideologii. Oczywiście konsekwencji może być o wiele więcej.

Może jednak zakończmy pozytywnie, bo przecież o rozwój mi chodzi w tym blogu.

Kobieta i mężczyzna mogą zyskać wszystko o czym marzą, jeżeli zamiast słuchać marketingowców i ideologów wezmą wiedzę od ludzi, którzy mówią prawdę. Tacy ludzie często idą pod prąd obowiązującej ideologii. Nie są tak nahajpowani.

Kobieta i mężczyzna mogą stworzyć coś na podobieństwo raju na ziemi, jeżeli będą dbać o swój rozwój osobisty, zawodowy oraz o relacje miłosną biorąc pod uwagę swoją kobiecą i męską naturę. Spełnienie w relacji miłosno – seksualnej zyskają, jeżeli zrozumieją swoją naturalną seksualność. Rozwój osobisty przyniesie radość życia, jeżeli będzie dawał spełnienie sercu, a nie budował iluzje i obrazy z poziomu ego. Spełnienie zawodowe osiągnie się wtedy, gdy człowiek odkryje w jakiej roli społecznej czuje się najlepiej, jakie drivery go napędzają.

Posted in  

Comments are closed.