Banner
Mężczyzna i kobieta wobec wojny cz. 15
This is my site Written by dsmaster.pl on 7 kwietnia, 2023 – 08:55

Obecnie bardzo ważne jest aby zbalansować w sobie pierwiastek męski i żeński, pamiętając jednocześnie, że płeć ma znaczenie w kreowaniu rzeczywistości. Pierwiastek żeński i męski balansujemy poprzez pracę własną, związek intymny, związki przyjacielskie, inne relacje damsko – męskie, relacje z rodzicami, rodzeństwem, poprzez własną działalność. Balansujemy siebie doświadczając i to powinny być lekcje, które nas rozwijają i udoskonalają.

Mężczyzna, który ma zbalansowany pierwiastek żeński jest mężczyzną w pełni. Kobiety, które mają zintegrowany aspekt męski są kobietami w pełni. Bycie człowiekiem w pełni oznacza realizację siebie w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym.

Jak kreuje rzeczywistość kobieta?

Kobieta tworzy swoją rzeczywistość wnętrzem, więc aby mogła to zrobić na początku zasysa informacje i zasoby.

Jak kreuje rzeczywistość mężczyzna?

Mężczyzna tworzy swoją rzeczywistość poprzez działanie na zewnątrz, więc poprzez aktywność w zewnętrznym świecie zbiera informacje i zasoby.

Z tej różnicy w kreacji rzeczywistości przez kobiety i mężczyzny bierze się wzajemne uzupełnienie się. Kobieta i mężczyzna w związku zwiększają swoje moce kreacji rzeczywistości. Tak więc single i singielki mają mniejsze moce kreacyjne niż pary, które podążają w jednym kierunku złączone prawdziwą miłością. Nawet uzdolnieni i utalentowani samotni nie mają takiej mocy kreacji, jak przeciętnie uzdolnieni ludzie złączeni w miłości w związek. Tym w związku lepiej się wiedzie, rzeczy szybciej się dzieją, dom jest bardziej przytulny i ciepły, prosperita także bardzo często jest lepsza.

Dlaczego bardzo często ludziom w związkach lepiej się dzieje niż singlom?

Wynika to z faktu idealnego dopasowania, jeżeli chodzi o kreowanie rzeczywistości. Mężczyzna zbiera informacje, treści, zasoby na zewnątrz i przynosi je kobiecie, która je uspójnia i z nich upiększa świat wokół siebie. Mężczyzna ściąga zasoby z zewnątrz, a kobieta zasysa zasoby do wnętrza z nich tworzy rzeczywistość. Kobieta przyniesione przez mężczyznę treści, informacje, zasoby obrabia i z nich kreuje to, co uważa za najlepsze dla niej, dla rodziny. Mężczyzna zbiera informacje z zewnątrz jak leci, więc kobieta, która mu te treści zweryfikuje jest dla niego na wagę złota. Oszczędzone jest mu doświadczać wielu pomyłek, upadków i zderzeń ze ścianą.

Ale teraz zobaczmy jak to ma się w wypadku singli i singielek.

Wszystko odbywa się o wiele wolniej, gdyż:

Mężczyzna singiel najpierw zbiera informacje, treści, zasoby ze świata zewnętrznego działając. Brak weryfikacji sprawia, że wielokrotnie się myli, upada, rozbija się o ścianę. Brak kobiety u boku sprawia, iż zmuszony jest pracować nad swoim pierwiastkiem żeńskim aby móc treści odpowiednio weryfikować. W końcu mu się to udaje jednak to wszystko trwa. W końcu mężczyzna singiel osiąga efekty, ale to odbywa się po wielu bolesnych zderzeniach z rzeczywistością. Mężczyzna i kobieta będący w związku miłosnym mają od dawna to, do czego on dochodzi po latach.

Kobieta singielka zasysa informacje jak leci, a więc brak u jej boku mężczyzny, od którego mogłaby czerpać informacje i treści sprawia, że kieruje się w kierunku zastępczego partnera, państwa, korporacji, ideologii. Treści, które zasysa są niszczące dla jej naturalnej kobiecości, gdyż zaczyna kreować dla kogoś, a nie dla siebie. Staje się ideolożką, przykładną obywatelką, zrobotyzowanym pracownikiem korporacyjnym. Po jakimś czasie kobieta singielka dochodzi do konstruktywnych wniosków, takich że czas upływa, a ona całą energię zużywa do kreowania dla kogoś na zewnątrz, nie zaznając własnego osobistego spełnienia. Po wyciagnięciu właściwych wniosków kobieta taka rozwija w sobie zdrowy męski pierwiastek, dzięki któremu może ze świata zewnętrznego zbierać tylko dobre dla niej informacje, treści i z nich kreować. Po wyciagnięciu odpowiednich wniosków kobieta taka ma efekty i sukcesy. Niestety czas płynie nieubłaganie, a ona straciła go mnóstwo. Kobiety w spełnionych związkach mają już dawno to, o czym ona marzy.

Ideolodzy, rządzący doskonale zdają sobie sprawę z tego jak kobiety i mężczyźni kreują rzeczywistość, dlatego skupiają się na tym, by zarówno mężczyzna jak i kobieta kreowali w oparciu o treści i informacje przez nich podawane. Na przeszkodzie może stanąć miłosne połączenie kobiety i mężczyzny. Robią więc wszystko, aby wykopać rowy, a nawet przepaście pomiędzy kobietami i mężczyznami. To głoszone oficjalnie wspieranie rodziny jest mitem. Rząd chce być partnerem dla kobiety, a mężczyznę zamienić w żołnierza systemu, który najlepsze co może zrobić do zginąć na froncie. Od I wojny światowej niewiele się tutaj zmieniło. Samotna kobieta pozostawiona przez mężczyznę to cel, do którego dążą rządzący. Kobieta pozostawiona przez mężczyznę, samotna zaciąga informacje płynące od rządu z mediów i instytucji promujących obowiązującą ideologię.

A efekty tego?

Przyglądnij się uważnie otaczającej rzeczywistości. Zapewne wyciągniesz celne wnioski. Wierzę w ciebie.

Posted in  

Comments are closed.