Banner
Mężczyzna i kobieta wobec wojny cz. 12
This is my site Written by dsmaster.pl on 8 marca, 2023 – 12:45

Adolf Hitler w Mein Kampf powiedział: (cytat z  głowy więc może nie w pełni dokładny, ale oddający sens) „Powinniśmy zachęcać kobiety, aby zachowywały się tak głupio jak tylko można to sobie wyobrazić. A następnie piętnować mężczyzn jako cioty i naiwniaków jeżeli odważa się skrytykować głupotę kobiety”. Jaki był cel tego? Wprowadzenie takiego ostracyzmu miało złamać opór mężczyzn i uczynić ich posłusznymi totalitarnemu systemowi. Hitler wiedział, że chcąc rozlać swoją ideologię na całe społeczeństwo musi ją wprowadzać z wykorzystaniem kreacji kobiety.

To, że kobiety od wieków są wykorzystywane przez ideologię nie oznacza, że natura kobiety jest zła, jest wręcz przeciwnie. Natura kobiety jest stworzona do kreacji. To wypaczone, antyludzkie, destrukcyjne ideologie zawsze robiły wszystko, aby przejąć moce kreacji kobiet dla własnych celów. Warunkowanie społeczne kobiet, było więc głównym punktem programu w planie oddziaływania na społeczeństwo.

Rozwiązaniem problemu jest odzyskanie przez kobiety kobiecości. I wspieranie kobiet przez mężczyzn w tej pracy. To jest recepta na zasypanie przepaści między kobietami i mężczyznami i zakończenie konfliktu między płciami.

Kobieta i mężczyzna muszą zdać sobie sprawę, co robi ideologia z ich naturalną dynamiką seksualną, a co możemy nazwać tłumieniem seksualności i energii między kobietami i mężczyznami. Nie żyjemy w patriarchacie ani w matriarchacie, żyjemy w społeczeństwach, które są warunkowane ideologicznie. Problemem jest to, że ideologie i obecna kultura warunkują w ludziach sadomasochistyczny, narcystyczny, histrioniczny a nawet psychopatyczny sposób życia.

Wyrazem problemów wskazanych wyżej są różne publikacje, gazetowe, książkowe, wideo i inne uczące jak manipulować płcią przeciwną z poziomu ego dla własnych korzyści. Miłość między kobietami i mężczyznami wzrasta, gdy jest zasilana energią troski, mądrości, inteligencji emocjonalnej połączonej z sercem, moralności, sprawiedliwości. Prawdziwa równość w prawach kobiety i mężczyzny wynika z prawa naturalnego i nie trzeba o to walczyć – to co niszczyło równość między kobietami i mężczyznami to ideologie, religie, kultury.

Problemem w relacjach damsko – męskich jest brak troski, kobietom i mężczyznom przestało zależeć na sobie, zaczęli się bardziej troszczyć o karierę, rozwój osobisty i tym samym wyprosili miłość ze swojego życia. Miłość nie była mile widziane, przeszkadzała, nie pasowała do obrazu skutecznego życiowo człowieka rysowanego przez obecną kulturę.

Rzeczy powstają poprzez troszczenie się o nie. To, co masz w tej chwili w swoim życiu jest wynikiem troszczenia się o pewne aspekty życia. Jeżeli jesteś singlem/singielką to zapewne troszczyłeś/aś się swoją karierę, twój indywidualny rozwój ale zabrakło troski o relację i miłość. Człowiek generuje efekty w swoim życiu poprzez zaangażowanie w sfery życia. Rzeczywistość jest jak lustro odbija ci ile troski zostało zaangażowane w poszczególne rejony twego życia. Jasne powinno być dla ciebie, że jeżeli nienawidzisz i walczysz z płcią przeciwną, to o spełnionej relacji miłosnej nie może być mowy. Angażujesz się w walkę i przez to tworzysz więcej podziałów i konfliktów.

Ktoś mógłby mi zarzucić, że opisując podziały wspieram walkę i konflikty.

Ja podaje wiedzę, aby można było zasypywać przepaście dzielące kobiety i mężczyzn. Pokazuję, co obecna kultura i ideologia zrobiła zarówno kobietom, jak i mężczyznom, nie wspominając już o dzieciach.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni muszą wykonać pracę uzdrowienia własnej natury. Efektem tej pracy będzie odzyskanie szacunku do siebie i osadzenie swojego Ja w naturalnej cielesności. Dzięki takiej pracy przejdzie ci chęć kontrolowania płci przeciwnej. Ta chęć kontroli idzie ze strachu i nienawiści do siebie. Osoba, która kocha siebie nie chce kontrolować innych ludzi. Praca z cieniem pozwoli przyjrzeć się twoim uczuciom, zachowaniom i postawom. Ta praca jest trudna, gdyż trzeba odpowiedzieć sobie na pytania: „kim jestem?”, „czy lubię siebie?”.  

Posted in  

Comments are closed.