Banner
Negatywna feminizacja cz. 10
This is my site Written by dsmaster.pl on 17 lipca, 2022 – 10:59

Dlaczego kobiety są bardziej podatne na wpływy z zewnątrz od mężczyzn?

Wynika to z psychologii kobiet i ich natury. Kobieta poprzez swoją naturę chłonie informacje z zewnątrz, by poprzez swoje wnętrze kreować i tworzyć środowisko. Niestety to, co jest jej darem może stać się przekleństwem. Kobiety są bardziej skłonne, by ulec aprobacie mas, sąsiadów i rówieśników.

W kobiecie przeważa pierwiastek żeński, więc kobiety są mniej heroiczne od mężczyzn, u których przeważa pierwiastek męski. To zawsze wykorzystywały totalitarne ideologie przejmując pierwiastek żeński, niszcząc go i wykorzystując do wpuszczenia ideologii pod strzechy. Ideologia wchodząc do rodziny nie tylko niszczyła pierwiastek w żeński w kobiecie, ale niszczyła cały dom, który ona tworzyła. Kobieta przejęta przez ideologię niszczyła swoją naturę, swoje dzieci i swojego mężczyznę.

W naturze kobiety i mężczyzny nie ma nic złego. Są takie jak powinny być, po prostu zarządzający masami rozumiejąc naturę kobiecości wykorzystywali kobiety do realizacji własnych chorych celów. To piękne, że kobieta poprzez swoje wnętrze kreuje ognisko domowe i rodzinę. To okropne, że zarządzający masami potrafią wykorzystywać naturę kobiet do instalowania systemów niszczących naturę człowieka.

Jak więc chronić swoją naturę przed ideologiami?

Należy rozumieć swoją naturę i wiedzieć, że zarządzający masami też ją znają i nie zawahają się jej użyć do własnych celów. Kobieta ma przewagę pierwiastka żeńskiego więc ma większą inteligencję emocjonalną od mężczyzn. Zobacz jak państwo czy korporacja może to wykorzystywać do swoich celów. Może na przykład dawać kobiecie poczucie, że jest w jednej wielkiej rodzinie, dla której dobra powinna się poświęcać. Kobieta taka zaangażuje się w tworzenie relacji, warunków dla tej „rodziny”. Kobieta taka może nie odczuwać już potrzeby założenia rodziny czy nawet posiadania partnera, gdyż jej natura została przejęta przez państwo czy korporację. Kobieta taka nie mając wglądu w swoją psychologię będzie sądziła, że państwo czy korporacja jest jej rodziną, a jej celem jest dbanie o to by ta „rodzina” funkcjonowała jak najlepiej.  Państwo czy korporacja bardzo łatwo może wykorzystać kobietę ponieważ ona bardzo mocno bazuje na superego.

Jak kobieta może się ochronić?

Kobieta nie powinna bazować tylko na superego, musi to zmienić i wrócić do sumienia. Kluczowe jest więc wzniesienie się na poziom sumienia. A dokonać może tego tylko poprzez zrozumienie swojej psychologii. Nie może tego dokonać bez zrozumienia swojej natury, bez rozumienia przejmowana jej natury przez zewnętrzne ośrodki siły.

Kobieta musi każdego dnia przechodzić swoje próby bohatera poprzez uruchomienie w sobie heroizmu. Dzięki temu jej osobowość nie będzie dewastowana przez zewnętrzne czynniki. Przykładowo dziś możemy zaobserwować jak kobieca natura i osobowość jest dewastowana przez podkręcanie zależności i roszczeniowości. Ośrodki władzy dla kontroli potrafiły rozkręcić inflację, by drukować i rozdawać pieniądze niszcząc w ten sposób gospodarkę. To powinno nam uświadomić, że nasza natura jest w niebezpieczeństwie i każdy indywidualnie powinien o się zadbać rozumiejąc swoją psychologię.

Człowiek indywidualnie powinien czuć się bohaterem swojego życia, a nie tak jak życzą sobie rządzący – ofiarą. Oferta, którą dostaje człowiek z zewnątrz to przyjęcie roli w ofiary, by otrzymać pieniądze jałmużnę od Pana dla niepoznaki nazywaną tarczą, dodatkiem, dotacją, zasiłkiem itepe, itede. Obojętnie jak to nazwiemy gra zawsze idzie o przejęcie kontroli nad naturą człowieka i pozbawienie go wolnej woli.

Musimy zrozumieć, że pojęcie ofiara jest tutaj psychologicznym stanem i patrząc z zewnątrz nikt nawet by nie pomyślał, że osoba funkcjonuje w perspektywie ofiary. Ofiara pozbyła się swojej wolnej woli przez to jej zachowanie i wybory są dyktowane z zewnątrz. Chodzi tu o uległość i służalczość w stosunku do Wielkiego Brata, brak indywidualizmu i odcięcie od swojej natury, cielesnego Ja. Człowiek zamiast być bohaterem tworzącym piękną historię własnego życia, odgrywa rolą ofiary. Człowiek taki nie posiada krytycznego myślenia, nie analizuje, nie dyskutuje, nie zadaje pytań, nie podważa i nie sprawdza kompetencji zarządzających nim ludzi. Człowiek taki jest pionkiem na szachownicy życia i pozwala, by silny gracz przestawiał go na tej szachownicy gdzie chce, daje zgodę na poświececie go w grze dla wygranej gracza.

Destrukcja osobowości i natury może być niewidoczne i ukryta pod płaszczykiem sukcesu zawodowego i finansowego.

Przykład:

Kobieta sukcesu 35 lat, pracująca w dużej korporacji

Po 14 latach związku kobieta ta rozstaje się ze swoim partnerem mając 35 lat, osiągając sukces zawodowy, stabilność finansową. Wydaje się to dziwne, że miłość nie zaowocowała ogniskiem domowym, dziećmi, rodziną. Co więc mogło się wydarzyć, że nastąpił koniec związku a nie rozkwit? Kobieta aby osiągnąć sukces zawodowy musiała poświęcać coraz więcej czasu pracy zawodowej. Korporacja przejmowała coraz bardziej jej kobiecą naturę tworząc „rodzinny” klimat. Czym bardziej ta kobieta była wciągana w „rodzinny” klimat korporacji tym mniej energii żeńskiej było w jej związku. Na poziomie nieświadomości partner tej kobiety odbierał to, że ona się od niego oddala, że nie stworzy ogniska domowego, że z niej nie wyrośnie rodzina. Odłączenie go od jej natury kobiecej sprawiło, że stracił on połączenie z miłością. Był w związku ale nie czuł miłości, transcendencji, połączenia ze wszechświatem poprzez swoją kobietę. Kobieta ta podkreślała, że jest spełniona i szczęśliwa, co dla mężczyzny, który nie czuje połączenia poprzez kobietę z miłością jest informacją „jestem spełniona i szczęśliwa dzięki pracy,a nie dzięki tobie”. Mężczyzna wnosi do życia kobiety ekscytację, dzięki czemu może zyskać spełnienie. Jeżeli kobieta spełnia się tylko dzięki pracy i nie ekscytuje jej partner, rozpad związku jest tylko kwestią czasu. Czasami mężczyzna może ruszyć w poszukiwaniu miłości w kierunku innych kobiet. Tak czy inaczej zamiast rozkwitu miłości w ognisko domowe, mamy destrukcję i rozpad.

Kobieta sukcesu 35 lat, jest więc singielką, która twierdzi, że jest szczęśliwa.

To tylko fikcyjny przykład wymyślony przeze mnie na potrzeby tego artykuły, by zobrazować ci jak dokonuje się przejęcie kobiecej natury przez korporację. Życie pokazuje, że takie sytaucje mają miejsce codziennie.

Posted in  

Comments are closed.