Banner
Zrobotyzowany człowiek
This is my site Written by dsmaster.pl on czerwiec 30, 2021 – 13:33

Czy jesteś zrobotyzowany/a?

W dzisiejszych czasach wszystko stoi na głowie. Człowiek bardziej dba o pieska lub kotka niż o siebie. Pupile są kochane jednak uważam, że priorytety się odwróciły. Jeżeli masz zaniedbany organizm, jesteś otyły, lub niedożywiony, dostarczasz sobie słabej jakości pożywienie, masz zaniedbane zęby, stawy, kości, narządy wewnętrzne a inwestujesz w duże pieniądze w pupila to jest tutaj coś zdecydowanie nie tak.

Stawianie pupila ponad siebie można jeszcze jakoś zrozumieć, ale jak zrozumieć dbanie bardziej o samochód niż o siebie?

Jakże często widzimy, że podjeżdża ktoś luksusowym samochodem, często branym na kredyt, który pożera znaczną część miesięcznego budżetu a jego ciało jest w fatalnym stanie. Samochód wypucowany, lśniący a ciało zapuszczone, bez gracji, symetrii i energii.

Dlaczego ludzie przestali dbać o siebie, swoje ciała, organizmy?

Rozważając tę kwestię musimy dojść do wniosku, iż to odłączenie od ciała nastąpiło w wyniku rozwoju technologii. Człowiek zdominowany przez technologię zaczął traktować własne ciało jako narzędzie sterowane przez komputer (mózg). Całkowicie stracił zainteresowanie naturą ciała, energią biologiczną. Przestał odczuwać własne ciało i powierzył je technologom wierząc w moc magicznej pigułki. Oczywiście technolodzy z chęcią tendencje robotyzacji człowieka wykorzystują dla własnych celów i korzyści. Przed robotyzacją człowieka przestrzegał już Erich Fromm.

Jak żyje człowiek zrobotyzowany?

Człowiek zrobotyzowany to człowiek dający innym wykorzystywać własne ciało, eksploatować je, wyniszczać przez co traci przyjemność bycia w ciele i radość życia. Człowiek staje się zombie, które przestaje odczuwać własne ciało i kieruje się potrzebą zaspokajania podstawowych najniższych potrzeb. Można również tę kwestię rozważać jako wielki eksperyment na wykonywany na światową skalę.

Technologia zarządzająca ludźmi?

W Chinach już wprowadzono technologię, która kontroluje życie obywateli. System działa w ten sposób, że człowiek otrzymuje punkty za dobre zachowanie, a jest karany za złe zachowanie ograniczeniami własnej wolności. Człowiek funkcjonuje jak w grze zdobywając punkty pod czujnym okiem Wielkiego Brata.

W którym kraju ludzie jako pierwsi zaczęli sie robotyzować i dlaczego jest to Japonia?

Pierwszym krajem, który przeszedł rewolucję technologiczną była Japonia. Efekty tej rewolucji już są tragiczne. Połowa populacji Japończyków nie chce mieć żadnych kontaktów seksualnych z płcią przeciwną. Brak dzietności rząd Japoński nazwał problemem podobnym do epidemii. Wielu Japończyków zamiast kontakt z żywym człowiekiem wybierają wirtualne znajomości. Manga, anime, różne wynaturzenia, zmiany wyglądu to również efekt odcięcia od ciała i natury oraz zrobotyzowania człowieka. Japonia zaczęła ten proces pierwsza zdaje się, że dwadzieścia lat temu i teraz tam możemy zaobserwować efekty odcięcia od ciała i zrobotyzowania człowieka. W Japonii kulturowo od wieków istniała potrzeba poświęcania własnego ciała w imię różnych spraw, sepuku, kamikadze to przykłady takiego oddania ciała na służbę. Teraz Japończycy postanowili oddać swoje ciała technologii.

Tik tok najnowsza platforma jest przykładem szybkiego przejmowania uwagi człowieka i maksymalnego stymulowania w bardzo krótkim czasie. Szybkie spiny energii i potężna stymulacja mózgu w krótkim czasie następuje na tej platformie. Tik tok to szybkie filmiki, które szybko i mocno stymulują mózg.

Posted in  

Comments are closed.