Banner
Kobieta kobiecie wilkiem
This is my site Written by dsmaster.pl on 11 czerwca, 2021 – 16:11

Dlaczego kobiety powinny wiedzieć, które z kobiet są ich wrogiem?

Kobiety są zabiegane łącząc tworzenie ogniska domowego z karierą zawodową, nie mogą jednak zapominać o ciągłym sprawdzaniu czy podążają w dobrym kierunku. To jest niezwykle istotne, aby ich wielki wysiłek wzmacniał rozwój a nie destrukcję. Kobiety mają ogromną moc, dzięki której mogą tworzyć silne rodziny, wzmacniać prosperitę swojego partnera i kreować wspaniałe dzieci. Jeżeli jednak ich moc kreacji zostanie wykorzystana przez jakąś spaczoną ideologię, siła destrukcji będzie równa sile rozwojowej kreacji. Z tą siłą trzeba się mądrze i świadomie obchodzić.

Zarządzający społeczeństwem dobrze wiedzę, że chcąc mieć spektakularne efekty na polu społeczeństwa muszą wykorzystać siłę kreacji kobiet. Z premedytacją wykorzystują siłę kobiecą, macierzyństwo do tworzenia człowieka zgodnego z ich ideologią. To kobiety jako kreatorki ogniska domowego tworzą świat jaki wokół widzimy.

Nieznajomość natury kobiety i mężczyzny doprowadziła do sytuacji, w której wydaje się ludziom, że to mężczyźni tworzą świat. Mężczyźni działają na zewnątrz stawiając sobie cele do zdobycia, jednak w sensie społecznym to kobiety decydują o jakości cywilizacji ludzkiej.

Mężczyźnie podoba się działanie w świecie zewnętrznym jaki on by nie był, dlatego lubi się bawić w wojny. To jednak od kobiety zależy czy wojny będą sposobem rozwiązywania konfliktów między społecznościami.

Jak to się dzieje, że kobiety kreują społeczeństwo gotowe do wojny?

Kobiety dają się zapładniać ideami tych mężczyzn, którzy uwielbiają rozwiązania siłowe. Oczywiście mężczyźni ci pięknymi ideami wyjaśniają kobietom konieczność podejmowania działań wojennych. Kobiety dają się uwieść tym ideom i kreują swoich synów na żołnierzy systemu ideologicznego, a córki na partnerki wspierające żołnierzy systemu ideologicznego. Ostatnimi czasy prym w tworzeniu pięknych idei usprawiedliwiających brutalne działania wojenne wiodą USA. Gdyby kobiety nie wspierały ideałów krwawych przywódców – mężczyzn, nie było by żadnych żołnierzy gotowych do walki za ideologię. Kobiety tworzą mężczyzn i kobiety gotowych oddać życie za ideologię.

Mężczyzna z natury chce walczyć o piękne ideały, jednak historia pokazała już wielokrotnie, że ideały mogą zostać wypaczone przez totalitarną ideologię. Dobre matki są kluczem i rozwiązaniem tego wielowiekowego problemu. Mężczyzna uciekający od destrukcyjnej matki będzie szukał schronienia przed nią w grupach umożliwiających mu dokonanie zemsty za destrukcję w okresie wczesnego dzieciństwa. Podobnie kobiety będą szukały schronienia w ideologicznych grupach uciekając od destrukcyjnych matek, pragnąc dokonać swoistej zemsty za destrukcję jakiej doświadczyły w dzieciństwie.

Czy organizacje „wspierające” kobiety kochają kobiety?

Kobiety wykorzystywane są do tworzenia społeczeństwa oddanego ideologii. Ludzie zarządzający tworzą organizacje, które pod przykrywką wspierania kobiet perfidnie wykorzystują je do tworzenia określonej ideologii. Kobiety nie rozumieją, że tak naprawdę są nienawidzone przez ludzi prowadzących te organizacje. Ci ludzi chcą zniszczyć ich naturalną kobiecość, tworząc z nich roboty rodzące i wychowujące przyszłe roboty wystandaryzowane do życia w określonej ideologii. Kobiety są wykorzystywane przez te organizacje jako „narzędzie” do osiągania wyznaczonych celów.

Kobieta jest bronią w rękach ideologa. Ideolog zdaje sobie sprawę, że kobieta posiada ogromną moc i nie chce pozwolić, by ona osobiście dysponowała swoją mocą. On chce posłużyć się tą mocą dla własnych celów i korzyści. Indywidualny efekt dla kobiety to zniszczenie jej boskiej kobiecości. Poprzez niszczenie kobiecości ideolodzy niszczą boską męskość w mężczyznach. Mężczyźni są niszczeni z wykorzystaniem kobiet. To jest rdzeń konfliktu damsko – męskiego, konfliktu płci.

Zarządzający są mądrzy i wiedzą co robią. Nie jestem po ich stronie, gdyż jestem po stronie człowieczeństwa, które oni niszczą, nie znaczy to jednak, że ich lekceważę i uważam za głupców, którzy nie wiedzą, co robią. Doskonale wiedzą, co robią, mają program na dzieci zanim te przyjdą na świat, a wgrywają go używając do tego ich matki. Zanim człowiek zrobi się choć trochę świadomy, jest już zaprogramowany.

 

Posted in  

Comments are closed.