Banner
Na drodze rozwoju świadomości
This is my site Written by dsmaster.pl on 3 czerwca, 2021 – 09:15

Jak odbywa się rozwój naszej świadomości

Rozwój naszej świadomości odbywa się poprzez uwolnienie się od ograniczających blokad wewnątrz skryptowych i uwolnienie trzymanej wewnątrz energii by mogła ekspandować na zewnątrz. Nie ma nic niewłąściwego być we czesnych fazach rozwojowych w wewnętrznym świecie opierając się na zależności, gdy faza rozwojowa odpowiada danemu etapowi życia. Końcowa faza rozwoju to zdrowa zależność i współpraca z innymi, a to może odbywać się tylko wówczas, gdy człowiek rozwiąże swoje wewnętrzne konflikty.

Droga od zależności do współpracy

Przechodzenie od ograniczającej zależności do zdrowej zależności i współpracy jest dla człowieka naturalnym procesem rozwoju. Niestety dla człowieka zarządzający społecznościami posiadając tę wiedzę i nie wahają się jej użyć, aby człowieka kontrolować. Łatwiej człowieka kontrolować, gdy znajduje się w zależności opartej na blokadach wewnątrz skryptowych, więc wielu ma interes w tym, aby naturalny proces rozwoju i wzrostu w człowieku powstrzymać.

Jak wiedza jest wykorzystywana przeciw człowiekowi?

Tutaj możemy się dopatrywać źródeł braku edukacji o problemie edypalnym. Zarządzający społecznościami zawsze byli blisko związani ze specjalistami i korzystali z ich wiedzy. Przykładowo Szkoła Frankfurcka zajmowała się analizą człowieka i dostarczała wiedzy, z której zarządzający korzystają do dziś. Niektórzy specjaliści ze Szkoły Frankfurckiej się zhumanizowali przeszli na stronę człowieczeństwa jak Erich Fromm. Niektórzy do końca swych dni występowali przeciw człowieczeństwu.

Jeżeli specjalista, który jest przeciwko człowieczeństwu wie o tobie wszystko, gdyż rozgryzł psychologię człowieka… Jeżeli zna twoje kompleksy i ograniczenia oraz całą resztę to może on łatwo tobą manipulować wpływając na twoje ego, by było zależne od wewnątrz skryptowego programu. Program ten trzyma cię cały czas w pozycji zależności od autorytetu, w pozycji podległego, będącego niżej.

„Ojciec i matka wiedzą lepiej”, „Pokorne ciele dwie matki ssie”, „Dzieci i ryby głosu nie mają” itepe itede.

Na drodze z plecakiem problemów na plecach

Człowiek nie uwolniony od problemów programu skryptowego idzie przez życie niosąc na plecach ciężki plecach wypełniony blokadami, dogmatami, nakazami, tematami tabu i innymi obciążeniami. Takim człowiekiem o wiele łatwiej manipulować, gdyż można mu obiecać, że ulży mu się w trudzie, a on będzie żarliwym zwolennikiem obiecującego.

Człowiek niosący ze sobą ciężki plecak problemów może nawet ekspandować świat na zewnątrz  jednak obciążenia na plecach nie pozwolą mu być szczęśliwym. Człowiek taki jest pełen nienawiści do siebie, do innych ludzi, do płci przeciwnej nie zdając sobie sprawy, że źródło jego frustracji znajduje się w jego wnętrzu, a zarządzający społeczeństwem podkręca i wykorzystuje jego frustrację do własnych celów.

Posted in  

Comments are closed.