Banner
Powrót do natury
This is my site Written by dsmaster.pl on 29 marca, 2021 – 16:40

WAŻNE! Nie ignoruj tego tekstu, jeżeli jesteś osobą, która bardzo dużo pracuje i nie może znaleźć czasu na odpoczynek

Dlaczego tylko świadome swoich potrzeb osoby zapewniają swojemu organizmowi niezbędny odpoczynek i wyjazdy w naturę a dzięki temu długie życie?

Czy nie przyłapujesz się na tym, że w ciągu dnia brakuje Ci energii, jesteś znudzony/a i z chęcią oderwałbyś się od obowiązków zawodowych?

Na początek oderwij się od Facebooka i wyłącz wszystkie rozpraszacze, skoncentruj się na tym tekście, gdyż przedstawię Ci rozwiązanie Twojego problemu.

Co się stanie jak zignorujesz sygnały płynące z Twojego ciała takie jak: brak energii, siły, witalności, znudzenie, apatia?

Twoja efektywność w pracy spadnie, a być może nawet się wypalisz zawodowo. Człowiek przeciążony obowiązkami wciąż myśli o pracy. Najprostsze i najszybsze zaradzenie tej sytuacji to wyjazd w naturę.

Oto co konkretnie zyskasz, dzięki wypadowi poza miasto:

– Już przy pierwszym kontakcie z naturą poczujesz, że ten wyjazd koi twoje skołatane nerwy, dzięki czemu zaczną powracać Twoje siły witalne.

– Piękno krajobrazu sprawi, że odczujesz więcej piękna wewnątrz siebie, dzięki czemu więcej piękna będziesz wprowadzać, na co dzień do swojego życia.

– Piękno natury zachęci Cię do wędrówek pieszych i turystyki rowerowej, dzięki czemu aktywnie zadbasz o swoje zdrowie.

Prawdopodobnie nie raz zastanawiałeś/aś się ile musisz zainwestować w to, aby powrócić do dawnej formy po roku izolacji i zamknięcia w domu? Twoją inwestycją może być jedynie decyzja, a następnie podjęcie działania.

Dlaczego warto decyzję podjąć już teraz?

Ponieważ czekając na decyzję i rozwiązania innych, przejmujesz rozwiązania, które bardzo często nie są skuteczne. To jest ciężki czas jednak suwerenne decyzje o zadbaniu o swoje zdrowie i witalność są dzisiaj kluczem do sukcesu. Ludziom trudno przyjąć odwieczną prawdę, że nikt nie zadba o nich, że sami muszą o siebie zadbać. Ludziom trudno przychodzi zrozumienie, że przez ostatnie 2000 lat autorytety niszczyły życie w człowieku. Warto więc podjąć decyzję o zadbaniu o życie w sobie. Ta decyzja jest niezbędna w procesie dojrzewania człowieka. Decyzja o zadbaniu o swoje zdrowie jest wyrazem mentalnej pełnoletniości i wybiciem się na osobistą niezależność.

Jeżeli wydaje ci się, że inwestycja energetyczna w wypad na naturę jest duża to pomyśl, o tym co stracisz jeżeli nadal będziesz pracować bez energii, wypalony/a, bez entuzjazmu. Zadaj sobie pytanie, co będzie lepsze: zadbanie o siebie na naturze czy dalsza praca ostatkiem sił, będąc przygniecionym stresem i lękiem ostatniego roku kryzysu.

Pomyśl, że brak witalności organizmu może powodować kryzysy finansowe, emocjonalne i fizyczne.

Jeżeli nie czujesz się na siłach sam zadbać o siebie, aby zadbać o twój komfort, twoje zdrowie, twój relaks zainwestuj w najlepszych specjalistów, których celem będzie uziemić cię w naturze i pomóc ci zrzucić cały nagromadzony stres.

Nawet jeżeli przez ostatni rok zabijano w tobie życie, to warto z całych sił walczyć o swoją wolność. Jeżeli nie masz sił nie bój się prosić o pomoc tych, którzy pomogą ci wstać z kolan. Rozwój może się dokonywać tylko wtedy, gdy człowiek jest wewnętrznie wolny. Zależne osoby siedzą na pierwszym poziomie, często tam się urządzają, jednak nigdy się nie rozwijają. Niezależność można uzyskać tylko wówczas, gdy udowodni się gotowość do dalszej drogi, mimo trudności, mimo psychicznego dyskomfortu. Przepracowanie problemu z autorytetami oznacza, że żaden Pan nie ma nad tobą władzy, i nie wchodzisz w rolę niewolnika wykonującego rozkazy autorytetu nieracjonalnego. Idziesz więc swoją drogę i nie czekasz na żadnego Pana. Możesz zaprosić lub skorzystać z zaproszenia partnerów podróży. Poradzenie sobie z problemem z autorytetami oznacza suwerenność, niezależność, samodzielność i odpowiedzialność. I współpracę.

Posted in  

Comments are closed.