Banner
Kontrola mężczyzn poprzez wykorzystywanie kobiet
This is my site Written by dsmaster.pl on 11 lutego, 2021 – 19:33

Analizując sytuacje zbiorowości możemy być zszokowani faktem, że minęło sto lat odkąd Naziści wykorzystywali kobiety do kontrolowania mężczyzn i wprowadzania państwa totalitarnego, a ten sam model działania nadal jest wykorzystywany. W Polsce w ostatnim roku mogliśmy zobaczyć jak kobiety są wykorzystywane do celów politycznych za pomocą tematu aborcji. Rząd pobudzał feministyczne ruchy kobiet, aby te uderzały w kulturę i mężczyzn, dzięki czemu zyskuje poparcie dla swoich coraz bardziej autorytarnych działań. Autorytarne rządy przede wszystkim chcą kontrolować męską energię (mężczyzn), która związana jest z ekspansją na zewnątrz.

Dlaczego autorytarne rządy potrzebują kontrolować męską energię?

Jeżeli rząd chce kontrolować zbiorowość, to pierwsze co musi zrobić to usunąć samców alfa gotowych do działania i walczenia z rządem. Silni mężczyźni chronią energię żeńską, kobiety bez nich mogą być bardzo łatwo wykorzystane przez rząd. Obecnie w świecie możemy zaobserwować zmniejszanie elementu męskiego i zaprzeczanie jego wagi oraz androgenizację kobiet. Mężczyzna jest feminizowany i zmuszany do podawania się modzie żeńskiego mężczyzny pozbawionego typowych cech męskich. To obserwujemy w sposobie ubierania się mężczyzn, zachowaniu, porzucaniu typowych męskich działań. Ta moda promowana jest w telewizji, w kinie w kolorowych czasopismach oraz Internecie. Mężczyźni stają się coraz bardziej kobiecy przez społeczne ich feminizowanie. Kobiety są coraz bardziej dominujące w społeczeństwie, jednak nie ma to nic wspólnego z odzyskiwaniem przez kobiety prawdziwej żeńskiej mocy. Kobiety wykorzystywane są poprzez obsadzanie ich w roli dominatorek przy jednoczesnym odcinaniu ich od naturalnej żeńskiej energii.

Kobiety są również kontrolowane i rządzący wcale nie wspierają ich w walce o ich prawa, klasyczny feminizm został przejęty przez zarządzających i jest cynicznie wykorzystywany. Cel autorytarnego rządu polega na pozbawieniu kobiet męskiej ochrony i pozostawienie ich na łasce zarządzających. Następnym celem jest rozbicie rodziny, gdyż rodzina jest ogniem rozpalającym moc zarówno w kobiecie jak i mężczyźnie. Oczywiste jest, że kobiety powinny być niezależne i jako wolne osoby decydować w jaki sposób się będą spełniać w życiu, jednak warto sobie uświadomić, że feminizm jest przejęty przez autorytarnych polityków i wykorzystywany dla ich planów.

Sfeminizowany mężczyzna nie jest w stanie chronić kobiety, nie jest w stanie postawić się autorytarnemu czy totalitarnemu rządowi. Ziemia jako planeta ma energię żeńską dlatego mówimy o niej Matka Ziemia. Totalitarne rządy od zawsze chciały przejąć kontrolę nad Matką Ziemią poprzez likwidację jej naturalnych obrońców czyli prawdziwych mężczyzn wypełnionych świętą energią męską.

Autorytarne rządy chcą również poprzez kulturę narcystyczną odłączyć ludzi od własnych serc i wprowadzać transhumanizm, ludzi odłączanych od głębokiego czucia przypominających bioroboty, które interesuje tylko praca (oczywiście w wielkich rządowych korporacjach). Autorytarny rząd chcący całkowicie skontrolować ludzi musi przejąć energię seksualną kobiety i mężczyzny. Połączenie seksualne kobiety i mężczyzny w miłości jest pełne magii i mocy, dlatego autorytarne rządy nie mogą sobie na takie coś pozwolić. Autorytarny zarządzający chce wykorzystywać energię seksualną kobiety i mężczyzny do swoich celów w swoich instytucjach. Kobieta i mężczyzna połączeni w świętej duchowej uni nabierają potężnej mocy, dzięki czemu mogą wykorzystywać energię seksualną swego połączenia do tworzeni biznesu, zwiększania swojego prosperity, rozwoju, kreacji, zwiększania witalności i zdrowia, szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności. A to jest ostanie czego chce autorytarny zarządzający.

Magia duchowego połączenia seksualnego między kobietą i mężczyzną jest kluczem i bramą do szczęścia i prosperity a zarządzający uwielbiający kontrolować społeczeństwo o tym wiedzą. Energia seksualna jest bardzo potężna i bardzo cenna dlatego autorytarny zarządzający zawsze chce ją człowiekowi zabrać. Każdy człowiek rodzi się ze swoim indywidualnym zasobem energii seksualnej i autorytarny przywódca chce przejąć ten zasób dla własnej korzyści.

Posted in  

Comments are closed.