Banner
Zarządzanie energią seksualną cz. 14
This is my site Written by dsmaster.pl on 17 stycznia, 2021 – 10:41

Zarządzanie energią to praca 24 h na dobę każdego dnia. Jeżeli ludzie w relacjach miłosno – seksualnych pozwalają by miłość, seks, romantyczność spowszedniały w relacje wkrada się chaos i energia seksualna się dysharmonizuje. Para musi sprawdzać czy panuje między nimi harmonia, czy wymiana energii seksualnej wznosi się do serca, czy seks ich zespala. Kobiety i mężczyźni, którzy rozumieją zależności istniejące pomiędzy miłością, seksem i romantycznością funkcjonują każdego dnia w szczęśliwych związkach. Bazując na tych trzech motywatorach nastawieni są na rozwiązywaniu problemów życiowych w oparciu o serce. Przepracowują kłopoty życiowe z perspektywy serca a nie ego. Każdego dnia pracują na rzecz miłości i więzi duchowej. Ludzie kierujący się w swoim życiu modelami kultury narcystycznej bardzo często wyniszczają swojego partnera. Opierając się na sercu wynosisz partnera wyżej, opierając się na narcystycznym ego ściągasz go na dół.

Osoby zaprogramowane przez kulturę narcystyczną są odcięte od serca, więc nie mogą wynosić energii seksualnej z podstawy do serca. Żyją w swoich umysłach i z tej perspektywy chcą kierować energią seksualną. Umysł jednak jest jak komputer, który łatwo można zaprogramować. Kultura narcystyczna programuje człowieka na konsumpcjonizm, przedmiotowy seks, posiadanie nie tylko przedmiotów ale i ludzi. Ludzie będący tylko w swoich umysłach nie mogą dostrzec, że relacja miłosna to wzajemne przepływanie energii przez siebie.

Ludzie potrafiący zarządzać energią seksualną rozumieją, że relacja to żywy proces, o który każdego dnia trzeba dbać. Energię seksualną należy kierować na siebie i zabezpieczając ją przed wpływami z zewnątrz i wypływami na zewnątrz. Należy więc dbać by partner nie stracił nami zainteresowania i nie skierował swojej uwagi na kogoś innego. Zabójcza dla relacji jest ignorancja i obojętność. Wzrasta to na czym się skupiamy, a obojętność, ignorowanie sprawiają, że relacje się kończą. Niestety bywa również tak, że energia seksualna zmienia się w destrukcyjną siłę wykorzystywaną do wyniszczenia partnera. Najczęściej destrukcja zdarza się tym, którzy nie przepracowują swoich problemów skryptowych i nadal chcą je trzymać w strefie cienia. Mądrzy, świadomi ludzie wiedzą, że mogą wynosić partnera wyżej i wykorzystują do tego swoją energię seksualną, licząc oczywiście na wzajemność drugiej strony.

Ludzie, którzy nawzajem się wynoszą w rozwoju przestają się obawiać konkurencji, gdyż energia jest hermetycznie zamknięta w relacji i wykorzystywana tylko dla ich dobra. W kulturze narcystycznej mamy doczynienia z używaniem swojego wpływu do sprawowania kontroli nad drugą stroną. W takiej sytuacji nie dochodzi do przetwarzania energii seksualnej, stwarzania siebie lepszego, wznoszenia a mamy doczynienia z grami psychologicznymi rozgrywanymi wedle skryptu wewnątrzpsychicznego, gdzie serce otrzymuje liczne rany i zamyka się coraz bardziej. Relacyjne gry psychologiczne były przyczyną tego, że ludzie w wielu relacjach otrzymali rany prosto w serce. W tych relacjach nie było przetwarzania i wznoszenia energii seksualnej, a interakcje były zgodne z wzorcem skryptowym polegając głównie na manipulacji i kontroli.

Zarządzanie własną energią seksualną pomoże ci również rozważyć czy jesteś w toksycznych, destrukcyjnym związku czy w rozwojowym i wznoszącym. Jak to najprościej spostrzec? Będąc w relacji wznoszącej jesteś w swoim sercu i czujesz entuzjazm życiowy. Toksyczna relacja z tygodnia na tydzień przytłacza cię coraz bardziej i pozbawia radości życia. Nie masz siły podjąć wyzwań, które mogły cię uczynić szczęśliwszym, bogatszym i bardziej spełnionym człowiekiem. Twoja energia seksualna jest wysysana jakbyś był z wampirem energetycznym pozbawiającym cię siły życiowej.

Jeżeli chcesz być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem, który osiągnie sukces szyty na twoją miarę musisz zrozumieć, że nawet będąc super inteligentnym człowiekiem możesz tego nie osiągnąć, gdy nie wykorzystujesz odpowiednio energii seksualnej. Energia seksualna odpowiednio zarządzana jest źródłem wszelkiego powodzenia życiowego.

Posted in  

Comments are closed.