Banner
Zarządzanie energią seksualną cz. 9
This is my site Written by dsmaster.pl on 11 stycznia, 2021 – 16:51

Człowiek, który uczciwie przeanalizuje swoje zarządzanie energią seksualną w przeszłości zapewne dojdzie do wnioski, że przez wiele lat niepotrzebnie ją tracił. Ci, którzy do doszli do wielkich rzeczy szybciej niż inni połapali się, że nie mogą trwonić swojej energii na głupoty. Większość osób, które nie wiodą spełnionego życia nigdy nie dowiedzieli się, że energia seksualna może być przetwarzana w twórcze działanie i rozwój osobisty. Prześledzenie biografii wielu ludzi sukcesu wskazuje, że ich sukces przypadł na okres pomiędzy 45 a 50 rokiem życia. Przez wiele lat tracili i trwonili swoją energię seksualną w myśl powiedzenia „młodość musi się wyszumieć”. Na szczęście nawet dla tych, którzy tracili energię seksualną z pomocą przychodzi doświadczenie, samopoznanie i większe rozumienie energetyki swojego ciała. Wielu mogłoby osiągnąć sukces wcześniej jednak zabrakło wiedzy, doświadczenia by powstrzymać rozpraszane energii seksualnej i skierować ją na inne bardziej rozwojowe tory. Niestety we współczesnej cywilizacji przeładowanej bodźcami zdecydowanie nie jest to łatwe zadanie.

Byli też ludzie, którzy osiągnęli sukces a nierzadko status geniusza w wyniku stymulowania się środkami psychoaktywnymi w postaci alkoholu i narkotyków. Szczególnie artyści upodobali sobie tego rodzaju stymulatory. Jak pokazuje życie wielu tych genialnych ludzi schodziło przez to przedwcześnie z tego świata. Ludzie ci uzależniali się i niszczyli pozostałe sfery życia realizując się w jednej ale w bardzo dysfunkcyjny sposób. Niektórzy wchodzą w swój złoty okres przy 45 roku życia, artyści stymulujący się używkami często w tym wieku opuszczają ziemską scenę albo go w ogóle nie dożywają. Ludzie, którzy są świadomi wiedzą, że natura dostarcza wspaniałych naturalnych stymulatorów, samo głębokie oddychanie niezwykle odżywia w energią organizm.

Ludzie, którzy nie trwonią energii seksualnej i przetwarzają ją w twórcze, kreatywne działanie odznaczają się charakterystycznym osobistym magnetyzmem. Taki magnetyzm objawia się w ciele, które jest ożywione, porusza się z gracją, lekko, jednocześnie bije z niego moc i witalność. Ludzie z wypełnieni ożywiającą ich energią seksualną są pełni entuzjazmu. Niektórzy patrząc na nich z boku nawet mogą pomyśleć, że są niepoprawnymi optymistami, gdyż na przykład sytuacja nie powinna ich entuzjastycznie nastrajać. Ludzie zarządzający energią seksualną wiedzą, że ich efekty zależą od poziomu energii seksualnej i efektywnego jej przetwarzania w działanie. To nie tak, że ci ludzie nie popadają w kłopoty, problemy, zawirowania życiowe. Ci ludzie używają energii seksualnej, aby szybko wychodzić z życiowych zakrętów, gdy tymczasem ludzie z rozproszoną energią seksualną często zostają na zakręcie życiowym na zawsze.

Posted in  

Comments are closed.