Banner
Zarządzanie energią seksualną cz. 7
This is my site Written by dsmaster.pl on 9 stycznia, 2021 – 11:33

W historii możemy znaleźć wiele przykładów na to, że wielcy ludzie tworzyli stymulowani pożądaniem seksualnym swych partnerów. Partnerzy wspierali przetwarzanie energii seksualnej w twórczość, geniusz czy wielkość. Inspirowani przez kochających partnerów pozostawali liderami  swoich dziedzinach działalności. Historia pokazuje również, że upadek wielu takich osób wiązał się z usunięciem z ich życia tych wspierających partnerów. W takiej sytuacji następował ich schyłek i zmierzanie się ku upadkowi. Zrób swoje własne badanie i prześledź historie twoich ulubionych bohaterów w różnych dziedzinach życia od sztuki po biznes. Zapewne dojdziesz do wniosku, że większość osiągnęła szczyty życiowego powodzenia w wyniku inspiracji kochającego, dobrze dobranego partnera.

A utracili powodzenie w wyniku zmiany tych partnerów lub romansów. Umysł ludzki wymaga stymulowania, a największym i najpotężniejszym stymulatorem jest seks. Kiedy w wyniku dobrego związku tworzącego więź duchową, unię kobiety i mężczyzny uda się przetworzyć energię seksualną wznosi ona partnerów na wyższe rejony myślenia, zrozumienia i działania.

W takiej sytuacji jakiej jesteśmy obecnie, nasze umysły są bombardowane potężną dawką negatywnych informacji, które mogą stać się źródłem zmartwienia i udręki przygniatając na najniższym poziomie. Ludzie, którzy są w tej chwili w relacjach przetwarzających energię seksualną mają ogromne wsparcie i doładowanie. Oczywiście wiele relacji wycisza tylko lęki i problemy wewnętrzne i nie przetwarza energii seksualnej i lepiej już być samemu, niż w relacji zatrzymującej rozwój. Wchodzenie w koluzję jest tylko ucieczką od problemów, wyciszaniem ich na jakiś czas, ale one wciąż i wciąż będą wracały.

Dlaczego więc ludzie często wchodzą w związki by wyciszać swoje problemy?

Być samemu w takim czasie jakim jesteśmy to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy. Codzienne bombardowanie negatywnymi informacjami, proces, który ciśnie do rozwoju, dojrzewania wewnętrznego i pójścia w nieznane, brak jakichkolwiek podpórek, autorytety, które zawodzą na każdym kroku a ty sam/a, samodzielnie masz przetwarzać swoją energię seksualną, nie trwoniąc jej, zabezpieczając ją przed jej zagarnianiem przez innych. Idąc sam/a teraz jesteś jak bohater i nie ma zbytniej przesady w tym, co piszę.

Warto czytać biografię ludzi sukcesu i przyglądać się jak przetwarzali energię seksualną i kierowali ją w działanie. Sprawdź, czy był człowiek, który osiągnął status geniusza nie mający obfitości energii seksualnej. Sprawdź również jak ludzie sukcesu ze statusem geniusza „uwznioślali” umysł poprzez energię seksualną. To jest bardzo ważne, gdyż zwykłe posiadanie energii seksualnej nie wystarczy, aby osiągać sukcesy. Energia seksualna z pożądania kontaktu seksualnego musi zostać przetworzona w inną formę pragnienia i działania, zanim człowiek wyniesie się na szczyt swoich możliwości. Niestety wielu ludzi nigdy nie osiąga tego poziomu, a nawet traci posiadaną energię seksualną przez złe podejście do tej kwestii oraz podejmowane działania, które w konsekwencji zniżają się ich poziomu zwierzęcia.

Posted in  

Comments are closed.