Banner
Zarządzanie energią seksualną cz. 2
This is my site Written by dsmaster.pl on 3 stycznia, 2021 – 13:17

Człowiek, który chce w swoim życiu przejawiać moc osobistą musi odpowiednio podchodzić do energii seksualnej i seksu. Tutaj bardzo ważna jest czystość energetyczna i nie tracenie energii. Człowiek z mocą osobistą odpowiednio korzysta z energii seksualnej. Energia seksualna wymieniana w parze optymalnie wspiera rozwój pozostałych sfer. Należy również dbać, by seks w parze nie wynaturzał się więc wszelkiego rodzaju gadżety z sex shopu, oglądanie nawet wspólnie porno, przebieranie się nie są korzystne.

Wprowadzanie seksualności ala „50 twarzy Graya” powoduje straty energii i problemy w pozostałych sferach życia. Rozważmy ten fenomen ludzie tak gromadnie szli na seanse „50 twarzy Graya”, ale zobaczmy ilu z tych ludzi było w spełnionym, szczęśliwym związku opartym o unię i wieź duchową. Rozwodnicy, rozwódki, single i singielki wciąż z nowymi partnerami seksualnymi ale mówiący, że szukają drugiej połówki, ale nie ma bo to ta przeciwna płeć to taka zła. Tak płeć taka zła, a co ty robisz ze swoją energią seksualną? Czy była w tym temacie jakaś refleksja w ogóle? Ludzie szukają jakiś cudów wianków w postaci jakiś dziwnych relacji seksualnych ala Grey, a tu zwykły, prosty, naturalny seks ze stałych partnerem jest tym czego potrzebujesz jeżeli chcesz utrzymywać swoją moc na wysokim poziomie.

Seksualność, seks powinny być dla ciebie jak najbardziej korzystne i wspierać cię a nie powodować destrukcję twojego życia. Tutaj warto się zastanowić się nad rozpraszaczami, które zabierają twoją energię seksualną i ją patologizują. Takie filmy w stylu tego Greya jaki tego jest cel? Czy ten film wnosi coś konstruktywnego do twojego życia? No raczej nie, promuje patologiczny seks, jednocześnie stymuluje cię na pewien rodzaj bodźców, byś stał/a się konsumentem patologicznych produktów związanych z seksem. W taki sposób twoja energia seksualna jest ci zabierana, nie jest kierowana na ważne dla ciebie cele życiowe, tylko jest przejmowana i stajesz się konsumentem wypaczonego seksu. Objawia się poza twoim radarem, jest ci energia zabierana bez twojej wiedzy i ty jesteś programowany/a podprogowo. Później chcesz być Greyem albo kochanką Greya i spotkać takiego faceta. Kupujesz podobne ciuchy, pragniesz podobnego life style’u. Ktoś drenuje z ciebie energię seksualną dla własnych korzyści, a tobie nie starcza już sił by mieć efekty w pracy, rozwijać swoją osobowość, by budować relację miłosną jakiej chcesz. Ogólnie krocząc za takimi wzorcami idziesz z niskiego poziomu podstawy i chcesz się kochać z wieloma partnerami i spełniać swoje fantazje seksualne. Przekaz, który przez takie filmy jest promowany jest dość prosty do odczytania.

Co może ci przynieść wprowadzenie tych fantazji w życie? Co ci przyniesie posiadanie wielu kochanków/kochanek z którymi realizujesz najdziwniejsze fantazje? Przyjemność będziesz mieć, ale wprowadzisz pomieszanie spowodowane energetyką wielu osób, twoja energia nie będzie czysta, zapiszesz w sobie wiele informacji często niekorzystnych, destrukcyjnych. Raczej dużo dobrego z tego nie będzie, gdyż zboczysz z kursu na wyznaczone cele, nie będziesz mieć sił do pracy i rozwoju.

Wiele osób sukcesu, sportowców, biznesmenów nie na darmo mówi o tym, że partner jest bardzo ważny dla nich. Dzięki niemu mogą w pełni skupiać energię na swoich celach, a dodatkowo partnerzy są dla nich doładowujący i wspierający energetycznie. Energia pomiędzy partnerami powinna płynąć wspierając i pozwalając wzrastać, wtedy to jest dobre i nie zniekształca naszego życia. Wymianę energii seksualnej powinna zawsze dokonywać się w relacjach damsko – męskich przy udziale serca w miłości. Bez udziwniania tutaj gadżetami z seks shopu, przebierankami, wiązaniami, pejczami promowanymi przez Greya i innymi takimi. Pełnym obrazem patologii i niszczenia energii seksualnej jest swingowanie. Te informacje powinny być ważne dla tych, którzy chcą aby ta strefa bardzo dużo im dała.

Nawet jak jesteś singlem, singielką to nie ma co na siłę szukać partnerek/partnerów seksualnych „ach bo już jestem tyle sam/a”. Nie masz się kierować energią z podstawy i podążaniem do atrakcyjnych potencjalnych partnerów, tylko wynieść energię seksualną wyżej do serca i z tej perspektywy nastawiać się na szukanie pasującego do ciebie partnera nie tylko do seksu ale do życia w ogóle. Czyli jak jesteś sam/a nie uprawiaj seksu na siłę, tylko nastaw się mentalnie, że chcesz żyć z kimś w miłości i mieć dobre życie seksualne.

Posted in  

Comments are closed.