Banner
Święta kobiecość cz.4
This is my site Written by dsmaster.pl on 18 czerwca, 2019 – 13:36

Feminizacja kobiet i mężczyzn doprowadza do kryzysu bliskości i intymności. Kryzys ten możemy zobaczyć na przykład w Japonii, gdzie media tamtejsze nazywają ten kryzys już prawdziwą epidemią. Połowa Japończyków twierdzi, ze nie interesuje ich żadna forma bliskości seksualnej. Czyli kobieta z mężczyzną jeżeli gdzieś razem wychodzą to jak dobre koleżanki, czy koledzy i nie odczuwają w ogóle do siebie żadnego pociągu seksualnego. Energia seksualna nie płynie, święta kobiecość jest zabita. Zniszczony został popęd płciowy u obu stron, i jest niski poziom testosteronu przez co brak witalności. Kobieta wychodząc gdzieś z mężczyzną czuje się tak jakby wychodziła z koleżanką. Temu mężczyźnie brakuje testosteronu, nie płynie w nim energia seksualna, która mogłaby przebudzić świętą kobiecość. Kobiecie też brak witalności, sama również nie potrafi obudzić w sobie prawdziwej kobiety. Aseksualność jest skutkiem zablokowania naturalnej energii seksualnej w człowieku i utraty kontaktu ze świętym duchem. Ruchy takie jak MGTOW twierdzą, że jest to wina „natury żeńskiej”, co jest oczywiście nieprawdą. To kultura narcystyczna, cywilizacja niszczy świętą kobiecość a w konsekwencji rodzinę. Blokowanie energii seksualnej w ciele to efekt warunkowania społecznego. I nie ma to nic wspólnego z kobiecą naturą, bo ta jest stworzona do tego wyrósł z niej dom, dzieci, miłość, rodzina. Blokowanie kobiecości nie leży w naturze kobiety. Celowo napisałem to zdanie, by pokazać absurdalność tego stwierdzenia. Mężczyźni idący w MGTOW się mylą, widzą tylko skutki, a nie dostrzegają przyczyn problemu. Mężczyzna powinien wspierać świętą kobiecość, pomagać kobietom uwarunkowanym uzdrawiać się, a nie iść MGTOW i tym samym zaogniać jeszcze konflikt między płciami.

Jakie są więc rozwiązania problemów?

Odrodzenie świętej kobiecości. Jak to Osho mówił mężczyzna powinien się zbliżać do kobiety jak do świątyni jakby był Bogiem. Tłumaczę tę metaforę, ma zbliżać się do jej świętej kobiecości, mając przebudzoną w sobie świętą męskość. To jest droga do uzdrowienia podziałów między kobietami i mężczyznami, wychodzenie z układów zależności i pójście w stronę miłości. Należy zrozumieć, że prawdziwie głęboka miłosna relacja kobiety i mężczyzny to duchowa podróż. Ta duchowa podróż pozwala poszerzać zarówno kobiecie jak i mężczyźnie świadomość, a dzięki temu mogą przekazać swoim dzieciom mądrości życiowe. Uwarunkowani ludzie zwykle przekazują zawirusowany program na życie, przez co dziecko warunkowane jest już na starcie na porażkę. Do 6/7 roku życia dziecko wchłania jak gąbka wszystko od rodziców. Więc nie trudno wydedukować, że czym będzie większa miłość między rodzicami, czym głębsza więź duchowa, czym większa świadomość, tym więcej miłości, świadomości, inteligencji będzie miało dziecko w przyszłości. I tu trzeba dodać ważną rzecz – to wszystko odbywa się w przestrzeni psychicznej, jest wyczuwane na poziomie energii, wiec nic tu się nie oszuka, że poudaję przed dzieckiem, że kocham partnera, odegram doskonałą rolę żony i matki. Nie da się – tylko święta kobiecość, prawdziwa miłość może zmniejszyć neurotyczne problemy u dziecka. Mówimy tu o tym jaki system przekonań zostanie przekazany dziecku przez rodziców. Od tego zależy kondycja rodzin, a co za tym idzie społeczeństwa. Jakość życia dziecka będzie zależała od jakości relacji rodziców i jakości informacji jakie od nich otrzyma. Od rodziców w dużej mierze zależy czy dziecko rozumie świat i jaką rzeczywistość będzie tworzyło dla siebie i dla innych. Innymi słowy czy będzie żyło moralnym i dobrym życiem.

W drodze do obudzenia świętej kobiecości, kobieta musi być uważna na wypaczenie kobiecej energii, które w biblijnej alegorii przyjmuje nazewnictwo energii Lilith. Energie Lilith dziś widzimy wszędzie. Ja sam lubię na przykład mocniejszą metalową muzykę i tam energia Lilith to chleb powszedni. Na szczęście ja jestem świadomy, że jest to zniszczona prawdziwa święta energia kobiety. Jednak dostrzegam, że tam jest to obecne. Ale zobaczmy gdzie indziej kino, czasopisma, malarstwo, książki wszędzie jest promowana diaboliczna kobieta Wamp, ze zniszczoną świętą kobiecą energią. Gdy rozejrzymy się dookoła zobaczymy, że dosłownie energia Lilith jest wszędzie. Nie możemy się więc dziwić, że święta kobiecość przechodzi dziś taki kryzys, skoro Lilith jest w pełnym natarciu. Energia Lilith przejawia się zarówno w kobietach jak i mężczyznach, dlatego w podróży duchowej opartej na uświęconej więzi ( za C.G Jungiem ) musimy się pozbyć Lilith. Lilith sprawia, że stajemy się zepsuci i perwersyjni. Rozwiązaniem jest przebudzenie świętej energii. Przebudzenie to ma związek z kierowaniem się w życiu sercem czyli troską, umysł ma wspomagać drogę wybraną przez serce dzięki rozwinięciu inteligencji i prawdziwej mądrości. Przebudzenie świętej energii musi odbyć się poprzez wewnętrzną pracę z własnym cieniem ( za C.G.Jungiem ). Należy przyglądnąć się swoim przekonaniom, zachowaniom i emocjom. To bardzo trudna praca, jednak należy ja wykonywać, aby iść w górę, nie niszczyć więzi i miłości. Tutaj mogą być pomocne pytania: „Kim jestem?”, „Czego tak naprawdę pragnę”, „Czy moje zachowania i działania przybliżają mnie to stania się tym kim chce być/ do pragnień?” itd., itp.

Jeżeli chodzi o kobiety to ważne na drodze po przebudzenia świętej kobiecości jest dbanie o moralność, to wielka rola kobiety w społeczeństwie. Kobiety mogą stać się strażniczkami moralności, a poprzez wpływ na mężczyzn czynić społeczeństwa lepszymi. Pełniły taką rolę od wieków. Kobieta może wspierać mężczyznę w etycznym działaniu w świecie zewnętrznym. To bardzo ważne, gdyż mężczyzna spełnia się poprzez działanie na zewnątrz i to on w buduje warunki funkcjonowania dla całego społeczeństwa. Jak widzimy rola kobiety wpływania na mężczyznę by działał etycznie i moralnie jest nie do przecenienia. Kobieta z przebudzona świętą kobiecością wspiera w mężczyźnie świętą męskość i nie będzie się godziła by był dominatorem stosującym w świecie zewnętrznym przemoc. Obecnie w naszym świecie panuje Lilith i zadanie jakie stoi przed każdym człowiekiem, który chce tworzyć relacje w oparciu o miłość, rodzinę w oparciu o uświęcona więź to pokonanie Lilith w sobie. Wówczas nastąpi odrodzenie świętej energii. Z kobiety wyrasta rodzina dom, dzieci więc tak naprawdę to one tworzą społeczeństwo. Kobiety są potężne. Stawka jest wysoka, gra idzie o uduchowioną więź między kobietą i mężczyzną ( za C.G.Jungiem ). To jest siła i jednocześnie nadzieja dla ludzkiego społeczeństwa.

Posted in  

Comments are closed.