Banner
Święta kobiecość cz.1
This is my site Written by dsmaster.pl on 15 czerwca, 2019 – 09:08

Rozwijając swoją osobowość człowiek w końcu trafi, bo musi trafić na temat świętego ducha ( kobiety/mężczyzny ). Można powiedzieć, że to jest najwyższy level, a co za tym wiedza jest dość ciężka do przyjęcia, zrozumienia i wdrożenia w swoje życie. Artykuł taki jak ten dostarcza wiedzy, jednak osoba go czytająca może mieć bardzo duży opór przed przyjęciem tej wiedzy, zrozumieniem jej, o wdrożeniu w życie nie będę juz nawet wspominał. Dlaczego więc podaję tą wiedzą chociaż prawdopodobnie zbyt wiele osób tej wiedzy nie wdroży w swoje życie?

Powodem jest troska o ludzi wokół. W końcu żyję wśród ludzi, a nie planuje wyjechać do Tybetu i tam większość dnia medytować więc robię, co mogę by wokół mnie było chociaż trochę lepiej. Problemem, który zaczyna być już zauważany jest walczący agresywny feminizm, który wyniszcza świętą kobiecość a przez to rodzinę. Kobieta jest dlatego tak bardzo ważna dla społeczeństwa, gdyż to z niej wyrasta dom i ma ona ogromny wpływ na mężczyznę. I teraz od tego wpływu zależy jakie będzie to społeczeństwo, bo mężczyźni są twórcami działającymi i spełniającymi się w świecie zewnętrznym.

Kobieta wpływa swoim wewnętrznym światem na mężczyznę. Większość mężczyzn dostosowuje swoje podejście i zachowanie do preferencji kobiet. I jeżeli jest to nastawienie na wyniszczanie świętej kobiecości w kobiecie to on w to wejdzie i będzie razem z nią działał w tym celu. Niestety takiemu mężczyźnie brak świadomości i przykłada swoją rękę do wyniszczania ducha kobiety, a przez to wyniszczania dzieci i rujnowania więzi w społeczeństwie. Świadomy mężczyzna nie będzie przykładał do tego ręki. Oczywiście jak kobieta będzie chciała swego ducha wyniszczać, to jest jej wolna wola i pozostanie mu opuścić taką kobietę, jednak nie będzie chciał niszczyć jej ducha. Ta świadomość jest dziś bardzo potrzebna mężczyźnie, gdyż naturalnie on chce się on połączyć z kobietą, bo tylko tak może zaznać spełnienia w miłości. Problem w tym, że jeżeli kobieta wyniszcza swojego ducha to rozbije się o życiowe skały razem z nią i zniszczy własne dzieci. Świadomy mężczyzna wspiera ducha kobiety i nie godzi się by toczyła z nim walkę. Ma w sobie dużo troski i miłości, jednocześnie musi wystopować kobietę, gdy zaczyna grać w kontrolę, manipulację. Niestety ideologia walczącego feminizmu przedostała się do wielu struktur podminowując świętą kobiecość. To poprzez warunkowanie ( psychologia społeczna ) sprawia, że wielu kobietom nie podobają się cechy prawdziwego mężczyzny. Taki mężczyzna już ją nie pociąga i może dystansować się, uciekać od takich mężczyzn.

Prawdziwy mężczyzna to taki, którego duch jest przebudzony, a on sam ma kontakt ze swoją męską naturą. Obecnie popularne jest nazewnictwo samiec alfa. Mówi się, że prawdziwy mężczyzna to samiec alfa. Tutaj mam na myśli duchowego samca alfa, a nie samca alfa w rozumieniu biologii. W następnych artykułach napiszę jakie cechy posiada taki mężczyzna. W tym artykule powiedzmy jakie cechy posiada prawdziwa uduchowiona kobieta. Jest wolna od uwarunkowania i nie chce grać w kontrolę. Interesuje ją połączenie miłosne a nie budowanie relacji na zależności i wzajemnej kontroli. Taka kobieta jest uwolniona od programowania na księżniczkę, której podlegają dziewczynki od najmłodszych lat. Księżniczka jest skoncentrowana na tym, co może uzyskać dzięki związkowi z mężczyzną. Czyli to takie znane „dobrze wyjść za mąż”, „ustawić się”, „zyskać bezpieczeństwo’ itd., itp. Księżniczka skupia się na wyglądzie zewnętrznym, prawdziwa duchowa kobieta skupiona jest na więzi i połączeniu duchowym z mężczyzną.

Prawdziwa kobieta dba bardziej o swoją inteligencję i nie ma fioła na punkcie swojego wyglądu tak jak księżniczka. Prawdziwa kobieta wie, że to, co ją łączy z ukochanym mężczyzna to duch, a jeżeli dba o ciało to w myśl powiedzenia „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Prawdziwa kobieta dba o siebie, gdyż wie, że to z niej wyrastają dzieci, więc jest świadoma że ich zdrowie fizyczne i psychiczne zależy od niej. Mężczyzna wspiera i zasila ją miłością, ale to ona ma bezpośredni wpływ na zdrowie dziecka w pierwszych latach jego życia. Prawdziwa kobieta skupia się na wartościach wewnętrznych i sprawdza czy mężczyzna jest moralnym i wartościowym człowiekiem. Księżniczka odwrotnie nie sprawdza tego, a na pierwszej randce pyta mężczyznę: „gdzie pracujesz i jak zarabiasz pieniądze?” i inne takie w ten deseń. Kobieta i mężczyzna z przebudzonym duchem nie przekażą swojej córce takiego systemu wartości, przestrzeń ducha będzie tak głęboka że wychowają uduchowioną i świadomą istotę o wielkiej inteligencji. Kobieta z przebudzonym świętym duchem nie funkcjonuje w paradygmacie bezpieczeństwa i jest bardziej wojownicza. Miłość to połączenie duchowe i prawdziwa kobieta doskonale to rozumie, kobieta uwarunkowana na księżniczkę sądzi, że miłość to forma stałości i przywiązania. Prawdziwa kobieta wie, że miłość to głęboki, bliski związek z drugim człowiekiem. Prawdziwa kobieta kieruje się w życiu miłością, kobieta nieprawdziwa strachem.  Może w tym miejscu zakończę i w następnym artykule dopiszę część drugą, żeby nie było za dużo czytania na raz.

Posted in  

Comments are closed.