Banner
Spełnienie w miłości
This is my site Written by dsmaster.pl on 16 grudnia, 2018 – 11:26

Źle się dzieje w państwie polskim. Zacznę dramatycznie niczym Szekspir. Do napisania tego artykułu zainspirował, czy może lepiej powiedzieć zmusił mnie artykuł, który przeczytałem na fanpejdżu jednej z najlepszych uczelni psychologicznych w Polsce. Artykuł napisał specjalista, psychoterapeuta par, którego specjalizacją jest seksualność. Artykuł wbił mnie po prostu w fotel i do tej pory nie mogą uwierzyć, że na uczelni psychologicznej promowana jest taka wiedza. Wydaje mi się, że na uczelniach za dużo zaczyna być ideologii a za mało rzetelnej wiedzy. Bo przecież ta wiedza jest dostępna i to każdemu. W latach siedemdziesiątych po wiedzę najlepsi polscy specjaliści jeździli do USA i przywozili do Polski wiedzę np. Lowena i wtedy to było takie wielkie wow. Teraz Lowena każdy może sobie kupić i zapoznać się z wiedzą na temat seksualności kobiety i mężczyzny. To nie jest wiedza jakaś tajemna, czy niedostępna.

Wróćmy jednak do tego co pisze spacjalista, a mianowicie, że to bardzo dobra tendencja, że mężczyźni dbają o swoja urodę tak jak kobiety, poprzez pielęgnację fryzur, bród, że się farbują, stylizują, odżywiają i pielęgnują zarost specjalnymi olejkami ( na zdjęciu nasz specjalista jest tak wypielęgnowany ). Według niego dzisiejszy męski świat to lumberseksualny drwal i metroseksualny książę z wyregulowanymi brwiami i finezyjnie wystylizowaną fryzurą. Według niego dla dzisiejszego mężczyzny wizerunek jest bardzo ważny i to dobrze. Według niego bardzo dobrze dzieje się też w domach, gdzie mężczyźni przejmują część domen kobiet w zajmowaniu się domem. Według niego problem z erekcją czy wytryskiem nie jest aż takim problemem, gdyż mężczyzna może przeżywać rozkosz poprzez dotyk, pieszczoty i pocałunki. Specjalista pisze, że mężczyźni mogą zrezygnować ze zdobywania świata, gdyż czasy się zmieniają i kobiety same uwalniają się ze swoich wież, bez pomocy mężczyzn.

Aż nie wierzę, że muszę pisać ten artykuł i komentować tekst psychoterapeuty par znanej polskiej uczelni. No cóż jak ideologia dostaje się w mury uniwersytetu to musi ucierpieć na tym wiedza. Jeszcze dojdzie do tego, że po dobrą wiedzę, trzeba będzie się zgłaszać do specjalistów, na których nie ma wpływu ideologia i spotykać się na tajnych kompletach. Nie wiem czy ten specjalista nie rozumie seksualności męskiej i kobiecej czy nie chce rozumieć i podąża za obowiązującymi trendami ideologicznymi. Fakty przedstawiają się tak, że mężczyzna ma kontakt ze swoją seksualnością, jeżeli realizuje się w świecie poprzez działanie. I nie ma tu żadnego znaczenia jego stylizacja. Mężczyzna proaktywnie działający w świecie wnosi ekscytację do życia kobiety i w taki sposób pobudza ją seksualnie, jej seksualność i pobudzenie zależy od tego czy jej mężczyzna będzie wnosił ekscytację do jej życia. Jego stylizacja nie ma tu żadnego znaczenia. Dom jest domeną kobiet i gdy mężczyzna zaczyna się zajmować domenami kobiet, to może na poziomie logicznym kobiecie będzie się to podobać, ale co ciekawe nagle przestanie czuć pociąg do takiego mężczyzny, facet taki przestaje być ekscytujący i nie będzie w stanie wyzwolić podniecenia u kobiety. To co na poziomie logicznym wydaje się korzystne, na głębokim biologicznym poziomie jest gwoździem do trumny dla mężczyzny i spełnienia w miłości.

Kobieta na głębokim poziomie jest spełniona i szczęśliwa, gdy mężczyzna wnosi ekscytację w jej życie. Wynika to z tego, że ona realizuje się poprzez czucie wewnątrz i potrzebuje mężczyzny by mogła czuć też łączność ze światem zewnętrznym. Mężczyzna potrzebuje kobiety by mógł poczuć łączność ze światem wewnętrznym i uczuciowością. Czyli natura tak to mądrze stworzyła, że oboje się potrzebują, by poczuć spełnienie. Jak zaczyna się grzebać przy tym pod wpływem ideologii to muszą się pojawić problemy. I tak problem z erekcją jest ogromnym problemem i zarówno mężczyzna jak i kobieta będą nieszczęśliwi. Nie pomogą tu żadne techniki seksualne, pieszczoty, o których pisze nasz specjalista. Na głębokim poziomie jeżeli mężczyzna nie odzyska kontaktu ze swoją męskością to zostanie przez kobietę odrzucony, zniszczony a na pewno nie będzie szanowany i podziwiany. Kluczem jest tu ekscytacja. Mężczyzna musi poprzez działanie odzyskać kontakt ze swoją męskością. Nie inwestował bym czasu w techniki, ja osobiście na przykład lubię tantrę, która jest związana z duchowością, ale bardziej inwestuje swoją energię w działanie w świecie zewnętrznym bo wiem, że to mi da więcej jeżeli chodzi o moje zdrowie, prowadzenie ekscytującego życia, rozwoju osobistego, kontaktu ze swoją męską naturą.

Posted in  

Comments are closed.