Banner
Tajemnica sięgania po narkotyki
This is my site Written by dsmaster.pl on 9 września, 2017 – 10:15

Dzieci pozbawione uwagi i troski poszukują spełnienia w coraz to nowych działaniach, przez które ogarnia je jeszcze większa frustracja. Nie powinno nas zatem dziwić, że tak wiele z nich sięga po narkotyki. Narkotyki to jeden ze sposobów znieczulania ciała i usuwania bólu. Innym sposobem jest tak intensywne zaangażowanie się w walkę o władzę, że nie pozostaje już czasu na uczucia.

Narkotyki dla wielu osób służą jako sposób ucieczki przed nieznośnym uczuciem pustki i nudy. Ludzie tacy nie odczuwają uczuć w swoich ciałach przez to ich życie pozbawione jest sensu, dlatego uciekają do jakiegokolwiek narkotyku, który powoduje pobudzenie i ekscytację. Niestety branie narkotyków powoduje wzrost doznań kosztem prawdziwego odczuwania. Otwarcie trzeba również trzeba stwierdzić, że wszystkie narkotyki są trujące i powodują znieczulicę ciała. Ludzie biorący narkotyki czynią swe ciała martwymi i tylko za pomocą narkotyku może nastąpić wzrost doznań. Można jednak doprowadzić do odczuwania doznań ciała nie uciekając się do narkotyków. Praca z ciałem doprowadza do zwiększenia odczuć z ciała i powrotu ciała do życia.

Kokaina jest narkotykiem bogatych ludzi sukcesu. Działa ona inaczej niż narkotyki halucynogenne, powoduje ona „Haj”, który daje poczucie władzy i kontroli oraz uczucie bycia na szczycie. W pełni odpowiada to charakterom ludzi sukcesu, których życie do walka o władzę, sukces i rywalizacja z innymi. Niestety po jego odstawieniu człowiek „sukcesu” przeżywa męczarnie. Kokaina wspiera obraz ludzi dążących do władzy i kontroli, jednak cena jest bardzo wysoka. Droga ludzi biorących narkotyki jest drogą człowieka obłąkanego. Obłęd ten manifestuje się w utracie kontaktu z rzeczywistością i ucieczką do świata fantazji i obrazów.

Posted in  

Comments are closed.