Banner
Specjalista na wagę złota
This is my site Written by dsmaster.pl on 11 kwietnia, 2017 – 18:47

Specjalista na sesji jest w pełni dla klienta. Wczuwa się empatycznie w potrzeby klienta, interpretuje zawiłe treści, pomaga wydobyć zasoby. Specjalista daje wielkie wsparcie klientowi. To jest bardzo ważne, gdyż zwykle człowiek nie dostaje wsparcia od ludzie, którzy są wokoło. Ludzie nawet ci bliscy, zwykle projektują na innych swoje problemy, krytykują, nakłaniają do swoich rozwiązań (oczywiście wszystko to czynią w najlepszej wierze z dobrymi intencjami). Musimy sobie uzmysłowić, że przyjaciele nie są w stanie udzielić nam wsparcia psychologicznego. Lubią nas, kochają, jednak brak wiedzy specjalistycznej sprawia, że ich rady zwykle nie są skuteczne, ich oglądy rzeczywistości mijają się z prawdą a komentarze wprowadzają tylko niepotrzebny chaos emocjonalny.

Specjalista pomaga klientowi poukładać sprawy, zrozumieć z czego wynikają konflikty. Specjalista pokazuje klientowi typowe dla jego charakteru gry psychologiczne, mechanizmy obronne i konflikty osobowościowe. Specjalista pomaga otworzyć serce na miłość, umysł na sukces, intelekt na wiedzę, ciało na zdrowie. Specjalistyczna sesja to nie rozmowa przyjacielska, to ciężka praca psychologiczna, w której klient uczy się zdejmować maski, które chronią go przed ranami, których doświadczył w przeszłości. Specjalista uczy klienta jak żyć bez mechanizmów obronnych, pokazuje mu, że w życiu dorosłym nie musi już się chronić, gdyż zagrożenia z dzieciństwa dawno minęły.

Klient na sesji wzmacnia swoją osobowość i uczy się bardziej dojrzałych form funkcjonowania. Przekonuje się w bezpiecznych warunkach sesyjnych, że może odkryć swoje serce, zadbać o swoje potrzeby i ruszyć odważnie w świat żyjąc pełnią człowieczeństwa. Taka praca nie jest łatwa, dlatego sesje specjalistyczne muszą troszkę kosztować, jednak to jest dobre dla klienta, gdyż inwestując pieniądze i czas w prace nad swą osobowością przejmują odpowiedzialność za swoje życie. Zapłata za sesje to inwestycja w przyszłość i inwestycja w siebie. To właśnie w pełni obrazuje hasło „Człowiek najlepsza inwestycja” a nie dotacje z zewnątrz. Zasada jest tu prosta – ważne jest dla ciebie to, na co wykładasz pieniądze, a nie szanujesz tego, co dostajesz za darmo. To właśnie, dlatego specjalista jest na wagę złota i powinien pobierać zapłatę za specjalistyczną pomoc. Klienci podchodzący poważnie do własnego rozwoju nie powinni żałować pieniędzy na specjalistyczne sesje, gdyż specjalista jest na wagę złota, a rodzina przyjaciele, nie są w stanie udzielić skutecznej, fachowej pomocy.

Posted in  

Comments are closed.