Banner
Co jest najważniejsze w coachingu?
This is my site Written by dsmaster.pl on 10 kwietnia, 2017 – 19:39

Najważniejsze w coachingu są szybkie efekty i błyskawiczne rozwiązanie problemów.

Dlaczego masz wybrać coaching?

Coaching jako cel wyznacza przebudzenie świadomości klientów odnośnie celów, rzeczywistości, zasobów i możliwości. Jasne staje się więc, że coaching powinien dotrzeć do jak największej ilości ludzi, gdyż może tak bardzo wspomóc ich rozwój. To dlatego coaching musi być na najwyższym poziomie. Jeżeli cele są wielkie zmusza to coacha bym sam osiągnął pełnię rozwoju osobistego, by rozumiał drogę innych ludzi, nikogo nie zmuszał do rozwoju, rozwiązywał swoje problemy życiowe. Jesteśmy przekonani w firmie, że coaching większości osób pomógłby zamienić marzenia w cele i wyrwałby ich z iluzji oraz zgubnych przekonań. Dzięki coachingowi ludzie przestają oczekiwać, że ktoś da im coś bez pracy, spełni ich marzenia bez ich udziału i wysiłku. W coachingu klient uświadamia sobie, że to on decyduje czy chce czekać na uśmiech losu czy chce zobaczyć rzeczywistość i w tej rzeczywistości zbudować swój sukces. My wybieramy rzeczywistość, nawet jeżeli okazuje się trudna, co Ty wybierzesz? Iluzja, że ktoś da ci to, czego pragniesz jest być może piękna, ale jest nieprawdziwa, wgrane programy wyświetlają iluzję, która mami i oddziela Cię od sukcesu i prawdziwego spełnienia. To właśnie, dlatego zawsze na końcu jesteś nieszczęśliwy/a, po prostu uwierzyłeś/aś w iluzję szczęścia, którym rządzi ślepy los. Jesteś gotowy/a na prawdę? Na coaching? Jeśli jesteś gotowy/a, to w coachingu osadzimy cię w rzeczywistości.

Co jest dla Ciebie priorytetem w życiu?

Jako coach muszę ci tu powiedzieć, że twoje efekty i poprawa jakości życia to dla mnie priorytet, wiem, że takie podejście zapewni Ci sukces. Tylko potrzebne są Twoje dobre intencje dotyczące rozwoju osobistego. Na prawdę chcesz pracować na planie rzeczywistości nad osiągnięciem swoich celów i całkowicie zmienić swoje życie? Tak?
W takim razie zacznij działać, nie jutro, dzisiaj, teraz jest odpowiedni czas. Czas na ciebie.

Czy dzięki coachingowi osiągniesz sukces?

Osiągnięcie wyznaczonych celów przy jednoczesnym rozwoju osobowości jest absolutnie w twoim zasięgu, a niezwykłe efekty uzyskiwane przez ciebie, coach traktuje jako wyznacznik dobrze wykonanej pracy. Oczywiście, aby tak się stało potrzebne są dobre intencje i twoje zaangażowania w rozwój osobisty.
Coach pracuje obierając sobie za cel osadzanie klienta w rzeczywistości i napływ kreatywnych pomysłów do głowy klienta. Aby do tego mogło dojść do pracy coachingowej przekazuję Ci wiedzę w tym artykule, który oczywiście nie obiecuje spełnienia marzeń bez pracy z Twojej strony, a namawia cię do podjęcia pracy.

Jak coaching może sprawić, że życie będzie piękne?

Czy chcesz budować sukces w oparciu o zdrowe i wspaniałe relacje z innymi ludźmi? Czy chcesz osiągnąć sukces tak, by przyszedł szybciej i przyjemniej? Czy chcesz osiągnąć sukces i przy tym doskonale się komunikować z innymi? Chcesz, aby Twoje działania zarówno w życiu osobistym i zawodowym dawały efekty? Przecież dlatego tak się starasz. Czy masz już dosyć nieskutecznych metod i technik, oraz ludzi, którzy nie potrafią Ci pomóc? Czy Twoim celem jest sukces w pracy, który nie popsuje szczęśliwego związku partnerskiego i przyjacielskich relacji z ludźmi w pracy i poza nią? Czy chcesz się wznieść na najwyższy poziom życia, bo wiesz, że Cię na to stać? Zmęczyło Cię już granie przed wszystkimi, chcesz żyć jak człowiek sukcesu, mając realne doświadczenie sukcesu? Potrzebujesz, aby coach wreszcie Ci pokazał potencjał, który ukryłeś/aś nawet przed samym sobą? Dlatego pojawił się coaching, by pomóc ci zobaczyć prawdę. Dzięki coachingowi zdasz sobie sprawę jak wyglądają sprawy i nauczysz się rozwijać skrzydła. To pomoże nie tylko Twojej karierze, rozwinie również twoją osobowość we wszystkich sferach.

Posted in  

Comments are closed.