Banner
Czy coaching rzeczywiście pomaga odmienić życie?
This is my site Written by dsmaster.pl on 6 kwietnia, 2017 – 18:22

Jak coaching zmienia życie?

Jak robić karierę, a przy tym zachować zdrowie psychiczne. Co zrobić, by pokonać Liderów, a jednocześnie być zrelaksowanym i cieszyć się życiem. W jaki sposób coaching pomoże ci zarabiać pieniądze i nie zaniedbywać swoich bliskich, zdrowia.

Jak coaching wydobywa skarby ukryte w Twoim wnętrzu?
Czym jest coaching?

„W coachingu chodzi o pomaganie ludziom w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić.”
Międzynarodowa Federacja Coachów, najbardziej respektowane stowarzyszenie, proponuje następującą definicję coachingu:
„Zawodowi coachowie zapewniają trwałe partnerstwo, stworzone, by pomóc klientom osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty ich życiu prywatnym i zawodowym. Coachowie pomagają ludziom udoskonalać swoje działania i poprawiać jakość życia.
Coachowie są szkoleni, by słuchać, obserwować i dostosowywać swoje podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Szukają u niego rozwiązań i strategii, wierząc, że jest on z natury kreatywny i zaradny. Zadaniem coacha jest zapewnić klientowi wsparcie, umożliwiając mu doskonalenie swoich umiejętności, zasobów i kreatywności, które on już posiada.”

Jak coach staje się zapalnikiem odpalającym Twój potencjał osobisty?
Tak Twoje życie się zmieni, stare wzorce działania ustąpią nowemu czystemu spojrzeniu na obecną sytuację. Zobaczysz wyraźnie drogę, będzie oświetlona ogniem świadomości. Coaching pozwoli ci uzyskać niesamowity wgląd, gdyż siła takiej sesji otworzy w Tobie ukrytą moc i pozostanie tylko z niej korzystać, rozwinąć skrzydła i spełniać swoje marzenia. Marzenie, które staną się celami nad, którymi zaczniesz pracować.

„Coach odkrywa w tobie to, co jest ukryte. Ty wiesz, on tylko z głębi wyciąga to na powierzchnię”

Dlaczego coaching daje takie rezultaty?

Oczywiście stosujemy metodę GROW, jednocześnie korzystamy z najlepszych technik, których uczyliśmy się od najlepszych specjalistów. Wszystko po to, by dać ludziom to, czego potrzebują. Co da Ci specjalistyczny coaching? Taki coaching jest jak grom z jasnego nieba dający Ci jasność Twojej sytuacji życiowej. Dzięki temu coachingowi uchwycisz rdzeń problemu, wszystkie sprawy zostaną tak naświetlone, tak że niemożliwe będzie nie dostrzec blokad. Coaching pomoże Ci bardzo szybko wyznaczyć najważniejsze cele. Dzięki coachingowi zostaniesz osadzony w rzeczywistości i przestaniesz bujać w obłokach, zaczniesz żyć tu i teraz i wreszcie działać wykorzystując swój potencjał. Coaching pozwoli ci zobaczyć wiele możliwości, jak niesamowicie dużo opcji masz. Coaching sprawi, że zobaczysz jak bogate życie może być, ujrzysz tak wiele dróg i rozwiązań, których nie dostrzegałeś, gdy umysł był przysłonięty czarną mgłą nieświadomości. Dzięki coachingowi staniesz się przytomny/a, uważny/a. Spontaniczne będziesz reagował/a na wyzwania. Problemy przestaną być blokadami nie do przejścia, staną się wyzwaniami, dzięki którym będziesz się zastanawiał/a co zrobić? Coaching pozwoli ci wybrać najlepszą dla siebie drogę.

Jak działają niesamowicie silne techniki używane przez najlepszych specjalistów?

Dlaczego korzystamy z technik najlepszych specjalistów w coachingu? Jakość usług jest dla nas najważniejsza, dlatego jako specjaliści cały czas rozwijamy się i uczymy od najlepszych specjalistów, by jak najskuteczniej pomóc ludziom osiągnąć sukces życiowy. Cel numer jeden to niesamowite przyspieszenie osiągania sukcesów w życiu osobistym, zawodowym, w biznesie i we własnym samorozwoju. Czy dobrze się domyślam, że dzięki coachingowi chcesz stać się liderem i mistrzem dziedziny, w której robisz karierę? Dzięki coachingowi robiąc karierę wysuwasz się na miejsce pierwsze zostawiając peleton w tyle, przestajesz mieć konkurencję w życiu zawodowym i osobistym. Wyobraź sobie jesteś po coachingu. Wydobył on skarby z Twego wnętrza i możesz teraz z nich korzystać na co dzień. To daje Ci ogromny luz, spontanicznie działasz na najwyższych obrotach bez wysiłku, osiągasz cele jakby samoczynnie, działając według planu wyznaczonemu dzięki coachingowi.

Posted in  

Comments are closed.