Banner
Stawiam na edukację a Ty?
This is my site Written by dsmaster.pl on 25 maja, 2014 – 18:03

Od dziewięciu lat wykorzystuję praktyczne i teoretyczne umiejętności w pracy z ludźmi w pracy trenerskiej indywidualnie, a także w instytucjach prężnie rozwijających się nastawionych na rozwój. Wykorzystania moją wiedzy w różnych instytucjach i we wszystkich widzę wielką potrzebę profesjonalnych szkoleń wspierających rozwój. Od piętnastu lat rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku, zarówno poprzez studia na uczelni, praktykę zawodową, jak i samodzielną pracę w domu. Czytając tego bloga zapewne zauważyłeś/aś, że mam bardzo duże kompetencje w dziedzinie pracy z ludźmi i nadal bardzo aktywnie rozwijam swoje umiejętności. Wierzę, że moje umiejętności i praktyczne doświadczenie w tym zakresie gwarantują spełnienie wymogów szkolenia ludzi. Można powiedzieć, że pełnię rolę motywatora, w końcu istotą pracy zawodowej jest motywowanie ludzi do wzięcia odpowiedzialności za wyniki swojej pracy. Swoją wiedzę poszerzam na różnorakich kursach doskonalących oraz poprzez studia podyplomowe. Praca z ludźmi przy realizowaniu treningów umiejętności psychospołecznych, jest korzystna dla wszystkich stron, trenera, instytucji zarządzających i szkolących się. Praca edukacyjna, która tak wiele znaczy w życiu społeczeństwa daje prawdziwe spełnienie i sprawia, że wszystkie strony wygrywają, zasada win-win. Tego rodzaju treningi nadają życiu większej wartości, wzbogacają o nowe doświadczenia i możliwości. Dzięki nim ja rozwijam karierę zgodnie ze swym powołaniem, a życie uczestników staje się pełniejsze, piękniejsze, bogatsze i lepsze. W sensie społecznym poszerzam świadomość obywateli. Praca stanowi prawdziwy sens istnienia człowieka, aby tego doświadczyć na treningu uczestnik musi wykonać korzystną dla siebie pracę. Praca służy innym ludziom, jednocześnie powinna rozwijać osobowość, wtedy jest powołaniem. Myślę, że moje umiejętności zainteresowania, pasje, cele i doświadczenia są zbieżne z oczekiwaniami, jakie są stawiane przed działalnością prowadzenia ludzi. Szkolenia wiążą się z pedagogiką, socjologią i psychologią. Te dziedziny są bardzo bliskie mojemu sercu. Angażuję się w pracę w treningi umiejętności psychospołecznych, by prowadzić ludzi do osiągania pełni swoich możliwości. Chcę pomagać ludziom, osiągać pełnię rozwoju osobistego.
W ciągu ostatnich piętnastu lat poszerzam swoją wiedzę z takich dziedzina jak pedagogika, psychologia. Wciąż się doskonalę i mam świadomość, że to nie jest koniec drogi, ona nigdy ma końca. Jednak wiedza, którą zdobyłem pomaga mi radzić sobie z problemami. Pokonywać trudności i zdobywać wyznaczone cele. Pomaga mi zrozumieć siebie, innych i świat. Dzielę się tą wiedzą z innymi. Pomagam. Daję dobry przykład podczas szkoleń. Na szkoleniach zarówno ja jak i uczestnicy tworzymy nowy, lepszy świat. Od dawna cechuje mnie zdecydowanie, wysoka motywacja, wola zwycięstwa, zaangażowanie, wytrwałość, cierpliwość, nawyk ciężkiej pracy. Cechy tak cenne w pracy z ludźmi. Cechy pomagające osiągnąć zawodowy sukces.
Szkolenie ludzi daje mi możliwość spełnienia i zrealizowania siebie. Zależy mi na tym by edukować ludzi, ponieważ jestem przekonany, że w obecnych warunkach społeczno – ekonomicznych tego najbardziej potrzebują ludzie. Interesuje mnie aspekt ludzi, lubię pracę w środowiskach, które wspomagają społeczeństwo poprzez psychoedukację. Edukacja i terapia są jedynymi możliwościami na transformowanie osobowości w bardziej dojrzałe formy. Tylko poprzez zmianę osobistą jednostek społeczeństwo może wznieść się na wyższy poziom.

Posted in  

Comments are closed.