Banner
Nieświadome treści relacji
This is my site Written by dsmaster.pl on 3 marca, 2014 – 19:27

Coaching na life robiłem, więc online niewidoczny byłem

Oj długo nie pisałem na blogu długo. Na początek może trochę się wytłumaczę. Po tym jak odszedłem w swojej działalności od pracy socjalnej, skoncentrowałem się na pracy z klientami prywatnymi i przestałem dawać materiały za darmo z uwagi na:
1. Brak wolnego czasu ( ze zrozumiałych powodów klienci mają pierwszeństwo )
2. Z mojej analizy wynika, iż bez pracy ze mną ( trening coaching, szkolenie ) ludzie nie potrafili odpowiednio skorzystać z z tych niesamowitych darmowych materiałów.

Zawsze kierowały mną jak najlepsze intencje wobec ludzi. Celem dawania darmowych materiałów jest podniesienie świadomości psychicznej społeczeństwa. Niestety zauważyłem po analizie reakcji ludzi na moje działania, iż ludzie nie tylko nie potrafią odpowiednio skorzystać z tych materiałów, ale podejmują działania, które mają potwierdzić to, że to ich uwarunkowania są zdrowe i ja nie mam racji. Jak to mówią nie ma co się kopać z koniem.
Coaching online też możliwy do zrobienia
Postanowiłem więc, że na blogu, nie będę dawał już tak obszernej wiedzy, a zamieszczał będę tylko ciekawostki odnośnie rozwoju osobistego. Myślę, że to dobre i mądre podejście, gdyż ta osoba, która jest zdeterminowana do pracy zgłosi się do mnie lub innego specjalisty, wówczas można popracować obszerniejszym materiale i to zarówno, jeżeli chodzi o wiedzę teoretyczną jak i materiał, który dostarcza sam klient swoją historią osobistą.

Coaching
w temacie relacji damsko- męskich

Dziś ciekawy temat, który jest zupełnie niezauważany w pracy nad relacjami damsko – męskimi, mianowicie: nieświadome treści w relacji. Aby dobrze zrozumieć, co zadziewa się w relacji należy prześledzić co dzieje się od początku do końca i dobrze przeanalizować relację nie dając się zwieść powierzchownym treściom, prosto można powiedzieć pozorom. Miłość między mężczyzną i kobietą zaczyna się od błysku w oku. Wszyscy chyba to kiedyś przeżyli, że będąc gdzieś być może w zupełnie przypadkowej sytuacji, nagle ich oczy spotkały się z inną parą oczu i to było jak błyskawica, nagły przepływ energii między dwoma osobami. Tu należy zaznaczyć, że bardzo ważne jest, by nie przeoczyć tego momentu, gdy szuka się miłości czy partnera, gdyż taki błysk w oku daje bardzo dużą szansę na miłość. Niestety jest to tylko szansa.

Tajemnice relacji damsko – męskich

Prześledźmy teraz co się dzieje dalej, gdy ludzie zaczynają się spotykać. Przy takiej wymianie energii zawsze pojawia się miłość i relacja czy związek zaczyna się od miłości to trzeba wyraźnie zaznaczyć. Co się jednak dzieje dalej. Ten błysk porusza całą naszą istotą i sprawia, że energia seksualna zaczyna krążyć i płynąć w ciele. Niestety na tą energię nałożony są bloki psychiczne tak zwany pancerz charakteru, który był kształtowany przez całe życie od najmłodszych lat. Energia pobudzona przez wymianę energia, która została pobudzona przez wymianę trafia na bloki charakteru i zostaje wypaczona. To, co zdrowe i piękne zostaje zahamowane i zamienione na wzór chorych wzorców. Tym samym miłość zamienia się w koluzję ,a na poziomie cielesnym miłość przestaje płynąć przez ciało, nie dociera to serca przez to związek funkcjonuje bez serca, bez głębokiej więzi emocjonalnej i duchowej. Pozostaje psychiczne uzależnienie wzorcami. Dość często ludzie w takiej sytuacji tracą możliwość przeżywania orgazmów, a genitalna przyjemność jest płytka i zdominowana przez orgazmiczną impotencję. Serce nie tylko nie uczestniczy wówczas w seksie, właściwie wyłączone jest z funkcjonowania w relacji. Umysł kontroluje naturalną energię tym samym wypaczając ją, tym samym tworząc jeszcze silniejsze bloki w ciele tworząc charakterystyczne rozczepienia, a konsekwencji powstawanie napięć, bólów, a ostatecznie chorób psychosomatycznych.

Dlaczego coaching jest niezbędny?

W taki właśnie sposób ginie miłość nawet jeżeli początek był obietnicą raju, nawet wówczas, gdy przez chwilę ten raj poczuliśmy. Trzeba jednak wiedzieć, że struktura charakteru ma taką siłę, iż może wypaczyć, zablokować miłość, gdy nie zgadza się ona z wewnętrznymi skryptami. Jeżeli więc ktoś chce stworzyć związek oparty o miłość koniecznie musi popracować nad swoją strukturą charakteru, by uwolnić wewnętrzne bloki i usunąć tamy, które nie pozwalają swobodnie płynąc miłości przez trzy strefy psychofizycznej rzeczywistości, od ciała poprzez umysł do serca, łącząc trzy sfery życia cielesną, umysłową i duchową. Bez tego połączenia i harmonijnej współpracy trzech stref nie można mówić o miłości i spełnieniu, gdyż gdzieś ta miłość zostanie zablokowana i wypaczona, przyjmując twarz patologii.

Posted in  

Comments are closed.