Banner
Najnowszy komiks o super bohaterze DSMasterze :)
This is my site Written by dsmaster.pl on 22 lutego, 2012 – 18:43

DSMaster pojawił się na świecie, aby ratować ludzi przed demonami, które zrodziły się w ich umysłach.

DSmaster poprzez coaching pomaga ludziom sięgnąć po swoje marzenia. Nawet jeżeli te marzenia sięgają gwiazd, DSmaster pomaga znaleźć się ludziom pomiędzy gwiazdami. Tam jest ich miejsce.

DSMaster poprzez mentoring pomaga ludziom znaleźć ich drogę życia. Droga życia jest zgodna z sercem, które jest najbardziej pewnym kompasem.

DSMaster to dla wielu ludzi to mentor. Uczy przede wszystkim żyjąc według swoich nauk. Po czynach go poznajecie.

DSMaster jako coach trenuje ludzi, by mogli lecieć ponad wyścigiem. Gdy on leci niczym orzeł ponad wyścigiem ludzie krzyczą: „To samolot, to ptak, to DSMaster”.

Narodził się w mieście dotkniętym patologią, biedą i ubóstwem. Miasto to nazywa się Włocławek. Jak większość superbohaterów działa na codzień jako niewyróżniający się społecznik – pedagog. Ratuje dzieci niszczone przez patologię. Jednak jego celem nadrzędnym jest uwolnienie ludzi z niewoli zaprogramowanych umysłów.

Jako trener umiejętności interpersonalnych pomaga nieśmiałym, zablokowanym wewnętrznie ludziom nawiązywać relacje towarzyskie, które pzowalają im poznać wielu przyjaciół, a nawet bratnie dusze.

Ludzi zdołowanych podnosi jako trener motywacji. Daje im motywację do odmiany własnego losu i pomaga im odnaleźć moc, która staje się turbodoładowanym silnikiem ich rozwoju osobowości.

DSmaster jako trener umiejętności interpersonalnych sprawia, że ludzie bez problemu potrafią rozmawiać nawet z obcymi osobami na ulicy.

DSmaster jako doradca zawodowy pomaga ludziom odnaleźć ich pracę życia, która jest zgodna z ich zainteresowaniami i talentami. Praca nie jest wtedy nudnym obowiązkiem, a jest stwarzaniem dzieła sztuki. Całe życie wówczas staje się dziełem sztuki.

Posted in  

Comments are closed.