Banner
Jak zmieni Cię trening u Master Trenera
This is my site Written by dsmaster.pl on 17 października, 2011 – 17:28

Realna zmiana życia o 180 stopni mojego ucznia

 

            Niektórzy ludzie narzekają jak to jest im ciężko, że nie maja zasobów finansowych, że mieli złych rodziców itd. Zgadzam się, że jak rodzice ukształtowali Ci źle psychikę to możesz mieć mnóstwo toksycznych wzorców i utworzone skrypty przeszkadzają Ci żyć. Gdy nie masz zasobów finansowych ciężej Ci wystartować z biznesem lub jakimś projektem. Tak będzie ciężko. Zmiana jakości życia może być ciężką pracą, ale praca, która zaprowadzi Cię na szczyt Twoich możliwości. Posłuchaj historii mojego ucznia.

            Jeżeli Ty narzekasz na swój los to, co powiesz o sytuacji, którą miał mój uczeń. Ojciec w kryminale, matka alkoholiczka, robiła ciągłe burdy w domu. Wiesz dochodziła nawet do tego, że groziła naszemu bohaterowi nożem. Naprawdę. W końcu opuściła dom wybierając towarzystwo swoich alkoholowych kolegów. Słuch po niej zaginął. Mój uczeń został sam z chora babcią, którą musiał się opiekować. Wcześniej nasz bohater nie zdawał z klasy do klasy kilka razy, gdyż psychika somatyzowała na Ciał o powodując bóle głowy uniemożliwiając naukę. Sytuacja wyglądała bardzo nieciekawie. Ale wiesz co? Mój uczeń chciał zmiany. A TO JEST NAJWAŻNIJESZY I NAJTRUDNIEJSZY KROK. Zgłosił się do mnie i zaczęliśmy działać. Uczeń korzystał z każdej możliwości pracy ze mną, był w grupie rozwoju osobowości BRAH, grupie teatralnej, i grupie muzycznej. Jako, że zaczął grać na gitarze, wspólnie muzykowaliśmy i w grupie, w której byli też inni uczniowie wyrażaliśmy się poprzez muzykę. Pracowaliśmy intensywnie w tych trzech grupach. Efekty nie przyszły od razu, było różnie były efekty, a nagle uczeń wpadał w złe towarzystwo i popadał w kłopoty. Tak było, gdy znalazł się w grupie pseudokibiców. Jednak po złym doświadczeniu wracał i zaczynaliśmy wszystko od początku. Uczeń kończył Gimnazjum mając 18 lat, jednak był wtedy ukształtowanym młodym dorosłym, który dotarł do swoich zasobów psychologicznych i zyskał umiejętności psychospołeczne. Gdy ruszał w dorosłe życie stało się tak, że zmarła mu babcia, także został sam. Jesteś ciekaw/a jak żyje dziś mój uczeń?

            Bohater własnego  życia, o którym tu piszę spotkał miłość i jest szczęśliwy. Spotkał dziewczynę która go wspiera i chce z nim budować z nim piękne życie dla nich obojga. Niesamowite było jak przyszedł z nią na warsztaty i nowym członkom grupy opowiadał swoja historię. Wiesz wszyscy słuchali z otwartymi buziami, a ja byłem z niego bardzo dumny. Słuchaj i to jest mądra i atrakcyjna dziewczyna. Czy uwierzysz w to, że mój uczeń był tak nieśmiały, że jak na warsztatach teatralnych podczas ćwiczeń wychodził na scenę, to miał trudności z wypowiedzeniem kilku słów. Zobacz jak zmieni la go praca w grupach, mógł poznać swoja miłość i zbudować z nią szczęśliwy związek. Ale to jeszcze nie wszystko. Mój uczeń rozwija swoje pasje w firmie ochroniarskiej, gdzie jest instruktorem sztuk walki. Jeszcze w gimnazjum rozpoczął trening boku, który pozwolił mu pozbyć się agresji. Teraz korzysta ze swoich umiejętności, dla rozwoju. Ale to jeszcze nie wszystko. Mówiłem Ci, ze wspólnie muzykowaliśmy? Tak mój uczeń jest bardzo muzykalny i dziś rozwija swoją pasję i miksuje muzykę. Chce zostać dj’em i grać w klubie. Mieszka ze swoją ukochaną pracuje zawodowo i rozwija swoje pasje. Ten wspaniały człowiek udowadnia, że wszystko jest możliwe i możesz zostać bohaterem własnego życia. Proszę Cię więc nie narzekaj ma swój los tylko weź się do pracy. Jeżeli masz toksyczne skrypty zgłoś się do terapeuty i przepracuj je. Jeżeli nie masz umiejętności psychospołecznych zgłoś się do kompetentnego trenera i zdobądź je. Człowieku kam on życie czeka na Ciebie. Niech ta historia zainspiruje Cię do działania. Na dole daje Ci miks muzyczny naszego bohatera. Wszystko jest możliwe nie ma limitów.        

   Posłuchaj jak zmiksował utwory mój uczeń kliknij to – wlasne

Posted in  

Comments are closed.