Banner
Jaki jest cel Twojej działalności?
This is my site Written by dsmaster.pl on 23 grudnia, 2010 – 18:13

Cel mojej działalności

    Nieustannie zbieram informacje na temat wykorzystania praktycznych umiejętności w kształceniu osób, rozwoju i treningu podczas szkoleń. Stwierdziłem, że chcę mieć okazję wykorzystania mojej wiedzy w prowadzeniu ludzi do szczytów możliwości. Od wielu lat rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku, zarówno poprzez studia na uczelni, praktykę zawodową, jak i samodzielną pracę w domu. Mam rozległe doświadczenie w wychowaniu dzieci i młodzieży i bardzo aktywnie propaguję profilaktykę. Wierzę, że moje praktyczne doświadczenie w tym zakresie bardzo przyda się ludziom, którzy zagubili się w życiu, w końcu istotą pedagogiki i profilaktyki jest motywowanie ludzi do wzięcia odpowiedzialności za swoje własne życie. Swoją wiedzę poszerzam na różnorakich kursach doskonalących.

    Praca w charakterze trenera, coacha, która tak wiele znaczy w życiu społeczeństwa daje mi prawdziwe spełnienie. Nadaje mojemu życiu większej wartości, wzbogaca o nowe doświadczenia i możliwości. Dzięki niej rozwijam karierę zgodnie ze swym powołaniem, a moje życie staje się pełniejsze, piękniejsze, bogatsze i lepsze. Praca stanowi prawdziwy sens istnienia człowieka. Gdy praca służy innym ludziom, wtedy jest darem bożym. Myślę,  że moje umiejętności zainteresowania, pasje, cele i doświadczenia są zbieżne z oczekiwaniami, jakie są stawiane przed psychoedukacją. Psychoedukacja wiąże się z pedagogiką, socjologią i psychologią. Wszystkie te dziedziny są bardzo bliskie mojemu sercu. Zaangażowałem się w pracę z ludźmi, którzy chcą się rozwijać by nauczyć ich kierowaniem swoim życiem. Chcę pomagać ludziom, osiągać pełnię rozwoju osobistego.            

    W ciągu ostatnich dziesięciu lat  poszerzam swoją wiedzę z takich dziedzina jak pedagogika, psychologia, historia i religia. Wciąż się doskonalę i mam świadomość, że jest   to droga, która nie ma końca. Jednak wiedza, którą zdobyłem pomaga mi radzić sobie z problemami. Pokonywać trudności i zdobywać wyznaczone cele. Pomaga mi zrozumieć siebie, innych i świat. Chciałbym dzielić się tą wiedzą z innymi. Być pomocnym. Dawać dobry przykład. Tworzyć nowy, lepszy świat. Od dawna cechuje mnie zdecydowanie, wysoka motywacja, wola zwycięstwa, zaangażowanie, wytrwałość, cierpliwość, nawyk ciężkiej pracy. Cechy tak cenne w pracy z ludźmi. Cechy pomagające osiągnąć zawodowy sukces.

    Praca trenera umiejętności psychospołecznych, coacha i pedagoga daje mi możliwość spełnienia i zrealizowania siebie. Zależy mi na tej pracy , ponieważ czuję, że powinienem ją wykonywać. Gwarantuje zróżnicowane doświadczenia i jest ciekawa. Interesuje mnie aspekt ludzki, lubię pracę w zespole. Chcę pracować w środowisku, w którym mógłbym w pełni wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenia zarówno dla dobra innych, jak i realizacji własnych ambicji zawodowych. Jestem pod wrażeniem funkcjonującego w społeczeństwie wizerunku pedagoga, szkoleniowca, coacha, trenera. Chcę wnieść w ten wizerunek duży wkład.

Posted in  

Comments are closed.